[WIDEO]Pojawił się zwiastun filmu kręconego w Bielsku-Białej – ,,Uwierz w Mikołaja”.

Scena kręcona na Rynku w Bielsku-Białej, fot. materiały prasowe

Nie ma chyba piękniejszego okresu w roku niż Święta Bożego Narodzenia. Magiczna atmosfera, migoczące światełka, upiększone miasta i przede wszystkim ciepłe emocje, które towarzyszą nam w tym czasie, sprawiają, że nasze serca stają się bardziej otwarte na miłość, współczucie i wszelkie dobro. Już w tym roku będziemy mogli sięgnąć po tę magię na dużym ekranie, dzięki filmowi “Uwierz w Mikołaja”. Koniecznie zobaczcie zwiastun.

Ciepła i Wielowątkowa Historia Świątecznego Czasu, która Wciągnie Każdego

“Uwierz w Mikołaja” to niezwykła opowieść, która ukazuje, że w magicznym okresie Świąt Bożego Narodzenia każdemu z nas – bez względu na wiek – może przydarzyć się coś naprawdę pięknego. To nie tylko film dla dzieci, ale również dla dorosłych, którzy pragną poczuć tę niepowtarzalną atmosferę.

Zdjęcia do filmu realizowane były w urokliwych zakątkach Polski. Bielsko-Biała, z jej rynkiem, malowniczymi uliczkami i dworcem kolejowym, stanowiła jedną z głównych lokalizacji, które nadały filmowi autentyczny i magiczny klimat. Okolice takie jak Goczałkowice-Zdrój czy Milówka również zagościły na ekranie, dodając filmowi naturalności i uroku.

Film ,,Uwierz w Mikołaka'' stworzony na podstawie książki Magdaleny Witkiewicz

Ta ciepła opowieść o wierzeniu w Mikołaja jest adaptacją bestsellerowej książki autorstwa Magdaleny Witkiewicz. Scenariusz został stworzony przez utalentowaną Ilonę Łepkowską, której twórczość już wcześniej zdobyła uznanie wśród widzów – to ona była odpowiedzialna między innymi za czwartą część serii “Kogel Mogel”. Za produkcję filmu odpowiada renomowana firma MTL MAXFILM, znana z takich hitów jak “Tylko mnie kochaj”, “Zróbmy sobie wnuka”, “Wkręceni” i “Nigdy w życiu”.

W filmie “Uwierz w Mikołaja” zobaczymy niezwykle utalentowany zespół aktorski. Główną rolę wciela się Aleksandra Grabowska, która zachwyciła już widzów swoją grą w innych produkcjach. To jednak nie jedyna gwiazda, którą będziemy mieli przyjemność zobaczyć na ekranie kinowym. Wśród aktorów znaleźli się także tacy artyści jak Teresa Lipowska, Dorota Stalińska, Dorota Kolak, Marta Lipińska, Elżbieta Starostecka, Ewa Szykułska, Krystyna Tkacz, Maciej Damięcki, Bohdan Łazuka, Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Mateusz Janicki, Grzegorz Daukszewicz, Patryk Pniewski oraz Cezary Żak.

Premiera filmu "Uwierz w Mikołaja"

Zgodnie z informacją od Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, premiera filmu “Uwierz w Mikołaja” została zaplanowana na 10 listopada. To doskonała okazja, by wczuć się w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wcześniej niż zwykle i podzielić się tą wyjątkową chwilą z bliskimi. Film ten to nie tylko rozrywka, to również przypomnienie o sile wiary w magię i dobro, które zawsze znajdują się wokół nas – wystarczy tylko uwierzyć.

fot. Paweł Sowa / Urząd Miasta BB

Zwiastun Filmu ,,Uwierz w Mikołaja''

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry