Film o Bielsku-Białej z kolejną nagrodą na prestiżowym festiwalu w Los Angeles!

Miasto Bielsko-Biała zdobywa kolejne laury i uznanie za swój film promocyjny “Bielsko-Biała – miasto zawsze dla ludzi”. Produkcja ta została uhonorowana Złotą nagrodą na prestiżowym konkursie US International Awards. Jest to niezwykle znaczące wyróżnienie, które podkreśla wysoką jakość filmu oraz doskonałą promocję tego urokliwego miasta.

US International Awards

US International Awards, dawniej znane jako US International Film & Video Festival, to konkurs filmowy, który od ponad 50 lat docenia i nagradza filmy korporacyjne, filmy online i w mediach społecznościowych oraz filmy dokumentalne. Jest to jeden z najstarszych i najbardziej szanowanych konkursów filmowych na świecie, a jego prestiż potwierdzają niezliczone nagrodzone produkcje filmowe i wideo.

Film promocyjny miasta Bielsko-Biała zdobył GOLD AWARD w kategorii Online & Social Media – Turystyka – Promocja miasta.

Dalsza część artykułu pod zdjęciem

O filmie "Bielsko-Biała – miasto zawsze dla ludzi"

Film „Bielsko-Biała – miasto zawsze dla ludzi” konfrontuje historyczny obraz miasta z jego obecnymi atrakcjami. Na filmie widać, jak dobrze miasto łączy swój dawny charakter z nowoczesnością – przeszłość przeplata się z teraźniejszością, o czym świadczy sympatyczny dialog dziadka z wnuczką. Film przedstawia wspomnienia bielskiego seniora, który opowiada wnuczce o wszystkim, co lubił w mieście w młodości.

Film “Bielsko-Biała – miasto zawsze dla ludzi” to prawdziwa uczta dla oczu i uszu. Oprócz fascynującej historii, widzowie mogą podziwiać filmowe ujęcia efektowe hyperlapse, które zapierają dech w piersiach. Wykorzystanie drona sportowego FPV umożliwiło uwiecznienie niezwykłych kadrów z różnych perspektyw, a niesamowita kompozycja muzyczna dodaje całości niepowtarzalnego klimatu.

Zdjęcia do filmu realizowane były w różnych częściach miasta, które dodatkowo podkreślają jego urok i różnorodność. Plac Chrobrego, Teatr Polski, Trzy Lipki oraz lotnisko w Aleksandrowicach to tylko niektóre z miejsc, które znalazły się na ekranie i uchwyciły wyjątkowe piękno Bielska-Białej.

Bielsko-Biała to miasto o bogatej historii i fascynującym dziedzictwie. Film “Bielsko-Biała – miasto zawsze dla ludzi” doskonale oddaje atmosferę tego miejsca, które wciąż zachwyca swoim niepowtarzalnym charakterem. Z jednej strony mamy tu piękne zabytki i kamienice, które przenoszą nas w przeszłość, a z drugiej – nowoczesne budynki i atrakcje, które świadczą o dynamicznym rozwoju miasta.

Dzięki filmowi promocyjnemu Bielsko-Biała ma szansę przyciągnąć jeszcze większą liczbę turystów i zapewnić im niezapomniane wrażenia. Jest to zasłużone wyróżnienie dla miasta i całej ekipy filmowej, którzy wkładają wiele serca i pasji w promocję tego urokliwego miejsca.

Film został wyprodukowany przez TLVIDEO Tomasz Walczak dla Miasta Bielska-Białej.

Wcześniejsze nagrody

To nie jest pierwsze wyróżnienie dla filmu „Bielsko-Biała – miasto zawsze dla ludzi”. Produkcja zdobyła również Nagrodę Gold Trophy w kategorii „najlepszy film promujący miasto” na  festiwalu New York Festival TV & Film Awards.

Na festiwalu International Tourism Film Festival Africa film otrzymał dwie nagrody, w tym najważniejsze wyróżnienie – Złotą Nagrodę. To potwierdza wysoką jakość i wartość artystyczną tego filmu promocyjnego.
Więcej na ten temat tego festiwalu, możesz przeczytać tutaj: Film O Bielsku-Białej Z Kolejną Międzynarodową Nagrodą.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt