Film o Bielsku-Białej z kolejną międzynarodową nagrodą

Film promujący miasto Bielsko-Biała, otrzymał kolejną cenną nagrodę. Tym razem produkcję doceniono na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Turystycznych w RPA.

„Bielsko-Biała – miasto zawsze dla ludzi” to film stworzony przez bielszczanina Tomasza Walczaka. Dwa tygodnie temu, produkcja otrzymała prestiżową nagrodę podczas New York Festival TV & Film Awards. O czym można przeczytać tutaj.

Jednakże, to nie był jedyny sukces, który ich spotkał. Tomasz Walczak ogłosił, że produkcja została doceniona również w Afryce. 

“Cieszę się, że mogę się z Wami podzielić, że nasz film „Bielsko-Biała – miasto zawsze dla ludzi” zdobył dwie nagrody na International Tourism Film Festival Africa, w tym najważniejszą, ZŁOTĄ NAGRODĘ za film promocyjny miasta. Jak zawsze – ogromne podziękowania dla wszystkich zdolnych ludzi, dzięki którym to możliwe” na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

Celem Międzynarodowego Festiwalu Filmów Podróżniczych i Dokumentalnych (ITFFA) jest wyróżnianie najlepszych produkcji audiowizualnych z sektora turystycznego na całym świecie oraz promowanie rozwoju branży audiowizualnej w turystyce. Festiwal prezentuje wiele kategorii tematycznych, od Destynacji, poprzez Produkty, aż po Usługi turystyczne. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Międzynarodowym Komitetem Turystycznych Festiwali Filmowych (CIFFT) oraz miastem Kapsztad.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

Przewiń do góry