Film o Bielsku-Białej z kolejną międzynarodową nagrodą

Produkcja zatytułowana “Bielsko-Biała – miasto zawsze dla ludzi” została uhonorowana kolejną cenną nagrodą na International Tourism Film Festival Africa (RPA). Jest to niezwykle znaczące wyróżnienie, które podkreśla wysoką jakość filmu oraz doskonałą promocję tego urokliwego miasta.

International Tourism Film Festival Africa

ITFFA ma na celu promowanie najwyższej jakości produkcji audiowizualnych z sektora turystycznego na całym świecie oraz rozwój branży audiowizualnej w turystyce. Wydarzenie prezentuje wiele kategorii tematycznych, obejmujących destynacje, produkty i usługi turystyczne. Organizowany we współpracy z Międzynarodowym Komitetem Turystycznych Festiwali Filmowych (CIFFT) oraz miastem Kapsztad, festiwal jest areną dla twórców filmowych z całego świata, którzy konkurują o prestiżowe nagrody.

Film “Bielsko-Biała – miasto zawsze dla ludzi” zdobył dwie nagrody, w tym najważniejszą – ZŁOTĄ NAGRODĘ za film promocyjny miasta.

To nie pierwsza nagroda

Dwa tygodnie temu film “Bielsko-Biała – miasto zawsze dla ludzi” został uhonorowany prestiżową nagrodą na New York Festival TV & Film Awards. O czym można przeczytać tutaj. To pierwszy znaczący sukces, który spotkał tę produkcję i dał początek serii wyróżnień.

Niezwykły film promujący Bielsko-Białą kontynuuje swoją wyjątkową podróż po międzynarodowych festiwalach filmowych. Tym razem produkcja została doceniona na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Turystycznych w Republice Południowej Afryki. Film Tomasza Walczaka zdobył dwie nagrody, w tym najważniejszą – Złotą Nagrodę za film promocyjny miasta.

“Cieszę się, że mogę się z Wami podzielić, że nasz film „Bielsko-Biała – miasto zawsze dla ludzi” zdobył dwie nagrody na International Tourism Film Festival Africa, w tym najważniejszą, ZŁOTĄ NAGRODĘ za film promocyjny miasta. Jak zawsze – ogromne podziękowania dla wszystkich zdolnych ludzi, dzięki którym to możliwe” – pisze Tomasz Walczak na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

Film został wyprodukowany przez TLVIDEO Tomasz Walczak dla Miasta Bielska-Białej.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry