Film o Bielsku-Białej podbił Chorwację ! Zdobył kolejne międzynarodowe nagrody.

Produkcja zatytułowana “Bielsko-Biała – miasto zawsze dla ludzi” została uhonorowana kolejną cenną nagrodą. Jury Zagreb Tourfilm Festival 2023 ogłosiło filmowych zwycięzców konkursu festiwalowego.

Zagreb Tourfilm Festival 2023 - film o Bielsku-Białej z dwoma nagrodami

Bielsko-Biała słynie z uroku swojego krajobrazu, kultury i historii. Zwycięstwo na Zagreb Tourfilm Festival 2023 to potwierdzenie, że Bielsko-Biała jest nie tylko urokliwym miejscem do odwiedzenia, ale także inspirującym tematem filmowym.

Film został uhonorowany tytułem “Najlepsza destynacja turystyczna – miasto” na Zagreb Tourfilm Festival 2023.  Ale to nie koniec sukcesów dla filmu Tomka Walczaka. Produkcja zdoba również Grand Prix, co oznacza, że został uznany za najlepszy film festiwalu. To absolutnie niesamowite osiągnięcie, które świadczy o wyjątkowości produkcji i jej zdolności do poruszenia widzów.

Warto również podkreślić, że na Zagreb Tourfilm Festival 2023 rywalizowały produkcje filmowe z różnych zakątków świata, w tym z Turcji, Kataru, Wysp Kanaryjskich, Niemiec, Szwajcarii, Hiszpanii, Danii, Francji, Słowenii czy Serbii. 

Zagreb Tourfilm Festival miał swoją bardzo udaną premierę w 2012 roku w Zagrzebiu, w Chorwacji. Ten międzynarodowy festiwal filmów turystycznych jest organizowany przez Zagreb Tourist Board i Balduci Film, a jego głównym celem jest nagradzanie filmów i produkcji audiowizualnych, które promują turystykę w następujących dziedzinach: destynacja turystyczna; sporty ekstremalne; turystyka sportowa, przygodowa, morska; hotele i kurorty; ludzie; kultura czy tradycja. Odbywający się corocznie Zagreb Tourfilm Festival ma na celu edukowanie i motywowanie branży turystycznej do promowania poszczególnych destynacji oraz inspirowania wszystkich zainteresowanych do poszukiwania najnowszych trendów.

Zagreb Tourfilm Festival jest członkiem CIFFT – Comité International des Festivals du Film Touristique (Międzynarodowego Komitetu Festiwali Filmów Turystycznych) z siedzibą w Wiedniu.

CIFFT to organizacja zrzeszająca międzynarodowe festiwale filmów korporacyjnych i turystycznych w ekskluzywnym konkursie filmowym – CIFFT Circuit. W listopadzie 2023 r. najlepsze światowe filmy turystyczne roku zostaną wyłonione na podstawie liczby nagród zdobytych na wszystkich festiwalach odbywających się pod auspicjami CIFFT. Finał konkursu wyłoni filmy najwyżej oceniane przez profesjonalnych jurorów. Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zwycięzcom nastąpi na uroczystej gali World Tourism Film Awards w Walencji.

W chwili obecnej nasz film, dzięki zdobytym najwyższym nagrodom na międzynarodowych festiwalach, znajduje się na pierwszym miejscu rankingu CIFFT.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt