Festiwal Wielkich Serc 2023 Szczyrk – Koncert Golec Uorkiestra – PROGRAM

FESTIWAL WIELKICH SERC 2023
foto. Miasto Szczyrk

Szczyrkowskie Centrum Kultury, Miasto Szczyrk oraz Fundacja Braci Golec zapraszają na wyjątkowy koncert w ramach drugiej edycji Festiwalu Wielkich Serc. Po raz pierwszy, zespół Golec uOrkiestra zagra koncert dedykowany swojej fundacji.

Festiwal Wielkich Serc 2023 - program

Koncert odbędzie się 11 sierpnia 2023 r. w Amfiteatrze Skalite w Szczyrku.

O godzinie 18:00 na scenie pojawią się Podopieczni Fundacji Braci Golec. To młodzi, utalentowani artyści, którzy mają szansę zaprezentować swoje umiejętności i pasję do muzyki góralskiej.

O godzinie 19:30 rozbawiać publiczność będzie Robert Korólczyk. Lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków jako „Góral”, „Górnik Andrzej” i wiele innych postaci. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów! Potrafi naśladować i parodiować. Sprawnie naśladuje gwary, choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską.

O godzinie 20:30 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – Golec uOrkiestra! Ta charyzmatyczna grupa, podbije serca publiczności swoją energią, muzyką i profesjonalizmem. Ich występy są pełne autentycznego góralskiego ducha, którym potrafią zarazić każdego. Na koncercie nie zabraknie wszystkich największych przebojów, które porwą publiczność do wspólnej zabawy i śpiewania.

Festiwal Wielkich Serc 2023 - bilety

Bilety w cenie 50 zł dostępne są TUTAJ. Sprzedaż stacjonarna biletów w Informacji Turystycznej w Szczyrku od 1 lipca 2023, a w dniu imprezy na terenie amfiteatru Skalite od godz. 12:00.

Dochód ze sprzedaży biletów będzie przekazany na rzecz Podopiecznych Fundacji Braci Golec.

Festiwal Wielkich Serc 2023

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Golec uOrkiestra – polski zespół muzyczny, łączący tradycyjne, etniczne brzmienia muzyki łuku Karpat z wieloma gatunkami muzycznymi z pogranicza popu, muzyki alternatywnej, rock’n’rolla, rhythm and bluesa oraz muzyki jazzowej. Został założony w 1998 przez braci bliźniaków, Pawła i Łukasza Golców oraz Edytę Golec (żonę Łukasza). Nazwa grupy nawiązuje do pisowni gwarowej („u” przed wyrazem „orkiestra”).

Zespół wylansował przeboje, takie jak: „Szarpany”, „Lornetka”, „Crazy Is My Life”, „Słodycze”, „Pędzą konie”, „Nie ma nic”, „Kto się ceni”, „Bo lato rozpala”, „Pomarańcza”, „Życie jest muzyką”, „Młody maj”, „Ściernisco”, czy „Górą Ty”, a także skomponował i napisał utwór „Leć muzyczko” dedykowany papieżowi Janowi Pawłowi II.

Podczas kilkunastoletniej działalności zagrał ponad 1,5 tys. koncertów w Polsce i za granicą, odwiedzając m.in. Stany Zjednoczone, Węgry, Grecję, Wielką Brytanię, Watykan, Kanadę, Austrię, Belgię, Hiszpanię, Czechy, 
Niemcy, Ukrainę, Litwę czy Serbię.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry