Emilia i Adrian przeszli szlak THE LOOP. Teraz o nim opowiedzą.

Punkt 11 zaprasza na ciekawe spotkanie podróżnicze z Emilią i Adrianem, którzy opowiedzą o szlaku – „Wszystko LOOP prawie wszystko o PĘTLI”.

Emilii i Adriana w połowie kwietnia wyruszyli przedpremierowo na Pętlę The Loop – nowy szlak długodystansowy w Beskidach. Będą zdjęcia, relacje z etapów, coś o przygotowaniach i odpowiedzi na pytania. 

„W kwietniu tego roku, jeszcze przed oficjalnym otwarciem, przeszliśmy The Loop – Wielką Pętlę Beskidzką. To nowy, długodystansowy szlak górski wiodący przez Beskid Śląski, Żywiecki i Mały, mający swój początek i koniec w Bielsku-Białej. W ciągu 12 dni pokonaliśmy ponad 250 kilometrów przy łącznym przewyższeniu przekraczającym 11.000 metrów.
Podczas spotkania 22 czerwca o godzinie 18.00 w Punkcie 11 chcemy wam pokazać, że przejście Wielkiej Pętli Beskidzkiej w bardzo kapryśnym pod względem pogody kwietniu było wspaniałą przygodą i niezapomnianym doświadczeniem, ale chcemy też zarazić was myślą o tym, że wędrówka szlakiem The Loop może być jeszcze piękniejsza latem – to świetny pomysł na zaczynające się lada moment wakacje. Rozłożenie szlaku na 12 etapów sprawia, że staje się on dostępny dla każdego, nie trzeba wcale być wytrawnym piechurem.
Podczas naszej wędrówki odwiedziliśmy prawie wszystkich partnerów szlaku – schroniska, chaty i Żywiecki Park Etnograficzny. O nich też chcemy wam opowiedzieć. Poza tym powiemy o naszych przygotowaniach (bądź ich braku), ekwipunku, trasie, trudnościach, przyjemnościach czy miejscach, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Czekamy też na wasze pytania.
Zapraszamy serdecznie – zpółnocynapołudnie – Emilka i Adrian”

Spotkanie podróżnicze odbędzie się 22 czerwca (czwartek) o godzinie 18.00.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt