Dziś wieczorem kino plenerowe w ramach Juszczyna Festiwal !

kino plenerowe Juszczyna
zdjęcie podglądowe | kinomobilne.pl

Lato w pełni, a to oznacza tylko jedno – nadejście Juszczyna Festiwalu! W tym roku organizatorzy postanowili zaskoczyć wszystkich czymś zupełnie wyjątkowym – pierwszym w historii festiwalu dniem beforowym! To wyjątkowa okazja, aby już dzień przed główną imprezą zanurzyć się w niesamowitym klimacie festiwalowym. Zapraszamy was na wieczór pełen atrakcji, dobrej zabawy i wyjątkowych emocji w trakcie kina plenerowego.

Pierwszy w historii Juszczyna Festiwal dzień beforowy

Już o godzinie 17:00 rozpoczynamy ten magiczny wieczór na terenie przyszłego boiska sportowego, które znajduje się w dolnej części naszej urokliwej miejscowości. Wjazd na festiwal będzie wyjątkowo wyraźny dzięki banerom, które was zaprowadzą prosto do tego miejsca pełnego radości i rozrywki.

W ramach STREFY GASTRO będącej częścią tegorocznego Juszczyna Festiwal, na miejscu będziecie mogli skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. 
Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali dmuchaną wioskę z wieloma atrakcjami dla dzieci. 
Zbudowana została obszerna i dobrze znana z poprzednich edycji STREFĘ CHILLOUT, czyli piaskową wyspę z leżakami. 
W niezapomniany weekend, muzycznie będzie nas wprowadzać niezastąpiony DJ KOWALSKY. 
Dostępny będzie również pasaż handlowy w którym będziecie mogli zakupić wiele ciekawości. 

Kino plenerowe w trakcie, którego zobaczycie film ,,Zupa nic''

O godzinie 21:00, dzięki współpracy z Kinem Janosik, rozpocznie się projekcja filmu ZUPA NIC.

Wstęp na wydarzenie jest niebiletowany i bezpłatny, przy wejściu na teren festiwalu będzie można dobrowolnie przekazać cegiełkę finansową jako formę wsparcia dla Justynki z Radziechów. Wolontariusze będą dla Was dostępni przez całe wydarzenie. Każda osoba która wpłaci dobrowolną kwotę otrzyma naklejkę w kształcie serduszka jako podziękowanie za wsparcie. Bo w końcu Juszczyna Festiwal, to festiwal ludzi o wielkich sercach, a tegoroczne hasło przewodnie brzmi: Warto, że potrafisz widzieć dobro! 

O filmie ZUPA NIC:
Siostry Marta i Kasia dzielą pokój z babcią, która zamiast bajek opowiada wnuczkom powstańcze historie. W pokoju za ścianą małżeńskie życie toczą ich rodzice, stale upokarzanym przez system inteligent – Tadek oraz przewodniczącą zakładowej Solidarności – Elżbieta. Wkrótce całą rodzinne czekają wielkie emocje. Wszystko zacznie się, gdy pod blokiem stanie wymarzony maluch, a Ela i Tadek odkryją powołanie do handlu i zagranicznych wojaży.
Relacje rodzinne nakreślone z wielką czułością, doza przekory, porcja terapeutycznego śmiechu i wzruszeń oraz ujmująca „melancholia meblościanek” – wszystko to w filmowej pigułce pozytywnej energii jaką jest „Zupa nic”.

PEŁNY PROGRAM IMPREZY:

PORTAL BESKIDINFO.PL JEST PATRONEM MEDIALNYM WYDARZENIA.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt