Dzień otwarty w schronisku – przyjdź z rodziną i poznaj bezdomne czworonogi.

foto. Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej serdecznie zaprasza na niezwykłe wydarzenie! Jeśli kochasz zwierzęta i chcesz poznać tę niezastąpioną instytucję od kuchni, to nie możesz przegapić Dnia Otwartego. Przygotuj się na pełen uroku dzień spędzony w towarzystwie czworonogów oraz ludzi, którzy oddają swoje serce dla potrzebujących zwierzaków.

Dzien Otwarty w schronisku w Bielsku-Białej, czekać będzie wiele atrakcji

Marzyłeś kiedyś o adoptowaniu nowego przyjaciela? Dzień Otwarty to doskonały moment, aby poznać niektóre z kocich i psiakich mieszkańców schroniska, którzy wciąż szukają kochających domów. Będziesz miał okazję spędzić czas w ich towarzystwie, dowiedzieć się więcej o ich historiach i charakterach oraz zrozumieć, jak ważna jest rola schroniska w ich życiu.

Dzień Otwarty to także doskonała zabawa dla całej rodziny! Przygotowano wiele atrakcji, które zapewnią rozrywkę na każdym kroku. Jeśli lubisz wyzwania intelektualne, weź udział w quizach związanych z tematyką zwierząt. Przewidziano również takie atrakcje jak malowanie twarzy, brokatowe tatuaże.

Poznaj Troskliwych Ludzi ze Schroniska

Pracownicy i wolontariusze zaangażowani w działalność schroniska to prawdziwi bohaterowie. W trakcie Dnia Otwartego będziesz mógł porozmawiać z tymi troskliwymi ludźmi, którzy oddają swoje serce dla zwierząt w potrzebie. Dowiesz się, jakie wyzwania stoją przed nimi, jakie są cele schroniska i jakie trudności muszą pokonywać na co dzień. To okazja, by docenić ich poświęcenie i zrozumieć, że pomoc zwierzakom to praca pełna pasji i oddania.

Dla zwierzaków możesz przynieś prezent w postaci dobrej jakości karmy i przysmaków. Twoja hojność sprawi, że futrzani podopieczni schroniska poczują się wyjątkowo. To mały gest, który może zdziałać wiele dobrego w ich życiu.

Więcej szczegółów na poniższym plakacie:

CZYTAJ RÓWNIEŻ: 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt