Dzień otwarty Aeroklubu Bielsko-Bialskiego już w najbliższy weekend

foto: Aeroklub Bielsko-Bialski

Aeroklub Bielsko-Bialski zaprasza na wyjątkowy dzień otwarty, który odbędzie się 22 czerwca na lotnisku przy ulicy Cieszyńskiej 321. To wyjątkowe wydarzenie, współfinansowane ze środków Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, obiecuje mnóstwo atrakcji dla miłośników lotnictwa i całych rodzin.

Warsztaty modelarskie i pokazy lotnicze

Główną atrakcją dnia będą warsztaty modelarskie, które pozwolą uczestnikom na bliższe zapoznanie się z tajnikami budowy modeli samolotów. Jednak to nie wszystko – jeśli warunki atmosferyczne będą sprzyjać, odwiedzający będą mieli okazję podziwiać pokazy modeli samolotowych w akcji. Dodatkowo, przewidziane są również widowiskowe pokazy skoków spadochronowych, które z pewnością zapadną w pamięć każdemu obserwatorowi. Na tych, którzy pragną poczuć się jak prawdziwi piloci, czekają loty widokowe i zapoznawcze, które będą odbywać się aż do zachodu słońca.

Poza emocjonującymi pokazami i warsztatami, Aeroklub przygotował także szereg atrakcji dla całej rodziny. Uczestnicy będą mogli zwiedzić hangary oraz budynek aeroklubu, gdzie poznają fascynującą historię lotniska w Bielsku-Białej. Dla najmłodszych przygotowano liczne atrakcje, takie jak dmuchańce, brokatowe tatuaże oraz możliwość zrobienia kolorowych warkoczyków. Te atrakcje zapewnią dzieciom mnóstwo zabawy i uśmiechu na twarzy.

Kulminacyjnym punktem dnia będzie piana party, które rozpocznie się o godzinie 17.30. To doskonała okazja do wspólnej zabawy i integracji wśród uczestników wydarzenia. Piana party to również świetna okazja do ochłodzenia się po dniu pełnym emocji i wrażeń.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt