Dzień Folkloru Dziecięcego – zmiana miejsca imprezy !

Dzień Folkloru Dziecięcego miał się odbyć na żywieckim rynku. Niestety, ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe miejsce wydarzenia ulegnie zmianie. Informację przekazał burmistrz Antoni Szlagor na swoim Facebooku.

W związku z opadami Dzień Folkloru Dziecięcego zostanie przeniesiony do Amfiteatru pod Grojcem

Zgodnie z najnowszymi prognozami pogody, jutro spodziewamy się obfitych opadów deszczu, co niestety uniemożliwia odbycie Dnia Folkloru Dziecięcego na żywieckim Rynku, jak to miało miejsce w poprzednich latach. Jednak organizatorzy postanowili szybko zareagować i przenieść to wyjątkowe święto do amfiteatru Pod Grojcem, który zapewni schronienie przed niepogodą. Tym samym nie odbędzie się korowód zespołów dziecięcych z Placu Grunwaldzkiego na Rynek.

Mimo zapowiadanych niekorzystnych warunków pogodowych, będziemy mieli niezapomniany dzień pełen radości, kultury i tradycji. Najmłodsi artyści będą mieli okazję zaprezentować, jak bardzo kochają naszą beskidzką kulturę, jak pięknie potrafią tańczyć i śpiewać oraz jak dumnie prezentują się w strojach górali beskidzkich. To będzie prawdziwa uczta dla wszystkich obecnych, niezależnie od wieku!

Dzień Folkloru Dziecięcego odbędzie się 5 sierpnia o godz. 10:00. Kochani, pokażmy tym naszym najmłodszym artystom, że mają w nas wsparcie. Przybywajcie licznie o 10.00 do amfiteatru. Będzie pięknie, wyjątkowo, tradycyjnie, i z wielkim szacunkiem i ukłonem dla tego co najpiękniejsze, czyli beskidzkiej kultury! – zachęca Burmistrz Antoni Szlagor

Tydzień Kultury Beskidzkiej potrwa do niedzieli. Co jeszcze będzie nas czekać podczas wydarzenia? Koniecznie zajrzyj do poniższego artykułu.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Jarmark Św. Wita 2024 w Żywcu

Jarmark Świętego Wita, będący Ogólnopolskim Festiwalem Smaków, to coroczna impreza, która przyciąga miłośników tradycyjnych polskich produktów i rękodzieła z całego

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt