Dzień dziecka 2024 w Żywcu – Mnóstwo atrakcji całkowicie bezpłatnych

foto: UM Żywiec

Żywiec serdecznie zaprasza wszystkie dzieci oraz ich rodziny na wyjątkowe obchody Dnia Dziecka, które odbędą się 1 czerwca w amfiteatrze Pod Grojcem. Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00 i zapewni mnóstwo atrakcji oraz niezapomnianych przeżyć dla najmłodszych uczestników. Wydarzenie obfituje w różnorodne występy, konkursy, pokazy oraz wiele innych atrakcji, które z pewnością umilą ten wyjątkowy dzień.

Dzień dziecka 2024 w amfiteatrze Pod Grojcem

Występy Przedszkolaków i Koncert Laureatów

Na scenie amfiteatru Pod Grojcem zobaczymy wspaniałe występy przedszkolaków z żywieckich przedszkoli, które zaprezentują swoje artystyczne talenty. Następnie odbędzie się Koncert Laureatów Przeglądu “Piosenki Mojej Mamy”, gdzie młodzi artyści pokażą swoje umiejętności wokalne i taneczne.

Prezentacje Solistów i Zespołów

Oprócz przedszkolaków na scenie zaprezentują się także soliści i zespoły z regionu, którzy swoimi występami umilą czas spędzony na obchodach Dnia Dziecka. To doskonała okazja, aby zobaczyć lokalne talenty i cieszyć się różnorodną muzyką oraz tańcem.

Dmuchane Place Zabaw i Malowanie Twarzy

Na najmłodszych uczestników czekają dmuchane place zabaw oraz euro-bungee, które dostarczą mnóstwo radości i emocji. Dodatkowo, dzieci będą mogły skorzystać z malowania twarzy i zapleść kolorowe warkoczyki, co z pewnością uczyni ten dzień jeszcze bardziej kolorowym i radosnym.

Przejażdżki Konne i Słodkie Niespodzianki

Dzieci będą miały również okazję do przejażdżki konnej, co na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem. Organizatorzy przygotowali także słodkie niespodzianki, takie jak lody, wata cukrowa, popcorn i różnorodne słodycze, które umilą czas spędzony na imprezie.

Stanowiska Policji, Straży Pożarnej i GOPR

W ramach Dnia Dziecka swoje stanowiska będą mieć także służby ratunkowe i edukacyjne. Komenda Powiatowa Policji w Żywcu zaprezentuje Miasteczko Ruchu Drogowego, symulator zderzeń i dachowania oraz pokaże sprzęt policyjny. Państwowa Straż Pożarna przygotuje symulację gaszenia pożaru i zaprezentuje wóz strażacki. Stanowisko GOPR-u przedstawi sprzęt ratowniczy oraz psy ratownicze.

Szkoła Przetrwania i Dzień Zwierzaka

Dodatkowo, na miejscu znajdą się stanowiska Szkoły Przetrwania z ścianką wspinaczkową, przeciąganiem liny oraz strzelaniem z łuku. W ramach “Dnia Zwierzaka” wystawcy, tacy jak sklep “Psia Kość” czy hotel dla psów “Psi Dworek w Beskidach”, zaprezentują różnorodne pokazy i usługi dla zwierząt. Pokazy szkolenia psów odbędą się w godzinach 9:30 – 10:00 oraz około 13:00.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Jarmark Św. Wita 2024 w Żywcu

Jarmark Świętego Wita, będący Ogólnopolskim Festiwalem Smaków, to coroczna impreza, która przyciąga miłośników tradycyjnych polskich produktów i rękodzieła z całego

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt