Dzień Dobry BCK – codzienne zajęcia ruchowe dla każdego – HARMONOGRAM

Działająca w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej Szkoła Tańca dla Seniorów zaprasza przez całe wakacje na plenerowe zajęcia rekreacyjne odbywające się codziennie – od poniedziałku do piątku na scenie w Parku Słowackiego pod hasłem Dzień Dobry BCK. To idealna okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, dbać o zdrowie i dobrą kondycję fizyczną.

Aktywne Lato - Dzień Dobry BCK 2023

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie dnia niż aktywny poranek na świeżym powietrzu. Dlatego Bielskie Centrum Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców i przyjezdnych na niezwykłą inicjatywę – Dzień Dobry BCK. To cykl bezpłatnych zajęć gimnastycznych, które mają na celu zachęcenie seniorów i rodzin z dziećmi do aktywnego spędzania czasu

W ramach programu Dzień Dobry BCK przygotowano różnorodne zajęcia, które sprostają oczekiwaniom każdego uczestnika. Niezależnie od wieku i poziomu sprawności fizycznej, znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. 

Zajęcia Gimnastyczne, Tańce i Zdrowy Kręgosłup - Wybierz Coś dla Siebie!

Oto kilka propozycji, które czekają na Ciebie:

  • Gimnastyka to podstawa utrzymania sprawności i zdrowia. Podczas zajęć gimnastycznych będziesz mógł skorzystać z maty i hantli, dlatego nie zapomnij ich zabrać ze sobą. Wspólnie będziemy ćwiczyć różne elementy gimnastyczne, wzmacniać mięśnie i poprawiać gibkość. Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych instruktorów, którzy dostosują intensywność treningu do Twoich potrzeb.
  • Zdrowy kręgosłup to fundament naszego ciała. Na zajęciach poświęconych tematowi zdrowego kręgosłupa dowiesz się, jak dbać o prawidłową postawę, jak wykonywać ćwiczenia wzmacniające plecy i jak zapobiegać dolegliwościom kręgosłupa. Przyda Ci się mata, więc nie zapomnij jej zabrać na zajęcia.
  • Jeśli jesteś miłośnikiem tańca, to Slavica Dance jest dla Ciebie! Ta forma taneczna łączy elementy tańców narodowych z nowoczesnymi układami choreograficznymi. Na zajęciach Slavica Dance nauczymy Cię podstawowych kroków i sekwencji tanecznych, które sprawią, że poczujesz się jak prawdziwy tancerz.
  • Jeżeli preferujesz gorące rytmy latynoskiej muzyki, zajęcia Latino Solo są dla Ciebie. Poznasz podstawy tańców latynoamerykańskich, takich jak samba, cha-cha-cha czy rumba. Latino Solo to doskonały sposób na poprawę koordynacji, gibkości i kondycji fizycznej.
  • Chustotańce dla Mam i Dzieci. Jeśli jesteś mamą lub tatą i chciałbyś spędzić aktywnie czas ze swoim dzieckiem, to zajęcia chustotańców są właśnie dla ciebie. To wyjątkowa forma aktywności, podczas której rodzic tańczy z dzieckiem w chustach. Zajęcia te nie tylko integrują rodziców i dzieci, ale również poprawiają kondycję i sprawność obu stron.

Zajęcia Dzień Dobry BCK odbędą się codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00- na scenie w Parku Słowackiego. Spotkanie inaugurujące cykl zaplanowano na 3 lipca, a kolejne zajęcia będą kontynuowane przez całe wakacje. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych.

Cały program Dzień Dobry BCK, wraz z dokładnym harmonogramem i informacjami o poszczególnych zajęciach, możesz znaleźć na zamieszczonym poniżej plakacie.

dzień dobry bck 2023

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry