Dziecko na dachu Stalownika! Interweniowała policja oraz straż pożarna.

Wczoraj około południa, mieszkańcy Bielska-Białej byli świadkami przerażającej sytuacji, gdy dziecko znalazło się na dachu opuszczonego szpitala. Na miejsce natychmiast zostali wezwani policjanci i strażacy. Na szczęście udało się uniknąć tragedii.

Wczoraj tj. 5 września ok. godz. 13:00, 13-letnia dziewczynka znalazła się na dachu opuszczonego szpitala w Mikuszowicach. To wydarzenie wstrząsnęło świadkami zdarzenia, którzy zadzwonili na numer alarmowy. Zdarzenie wymagało natychmiastowej reakcji służb ratunkowych. Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano policjantów i strażaków. Ich profesjonalizm oraz odwaga były kluczowe w tej sytuacji. Dzięki współpracy i determinacji udało się sprowadzić 13-latkę na ziemię. Cieszy fakt, że dziewczynka jest cała i zdrowa. Jednakże pozostaje pytanie, czy to był jedynie “szczeniacki wybryk,” czy też próba samobójcza. Policja na ten moment nie ujawniane żadnych szczegółów sprawy.

Jeśli potrzebujesz pomocy, a z różnych powodów nie masz możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem, poniższe darmowe numer pomogą Ci w poradzeniu sobie w trudnych sytuacjach.

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
Wsparcie dla osób po stracie bliskich – będących w żałobie: 800 108 108
Tumbo Pomaga – wsparcie dla dzieci i młodzieży po stracie bliskich – będących w żałobie: 800 111 123
W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt