Dwa wypadki na S1 w powiecie żywieckim. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

foto. żywiec112

Dzisiaj po południu doszło do wypadku z udziałem kilku samochodów. Z powodu zatoru na drodze, kobieta kierująca samochodem marki BMW została ofiarą kolejnej kolizji. Jeden z uczestników wypadku trafił do szpitala.

Wypadek na drodze S1 z udziałem kilku samochodów

Do zdarzenia doszło dzisiaj, 23 października ok godz. 14:30 na drodze S1 w Wieprzu w kierunku Bielska-Białej. 57-letni obywatel Ukrainy, jadąc w stronę Żywca, rozpoczął manewr wyprzedzenia ciężarówki marki Volvo uderzając w prawidłowo jadący z naprzeciwka samochód ciężarowy marki IVECO oraz w drugą ciężarówkę, która również postanowiła wyprzedzać. Po tych zderzeniach stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył w trzy inne samochody osobowe marki Skoda, Ford i Toyota, które jechały w kierunku Węgierskiej Górki, kończąc swą brawurę na barierkach. 61-letnia kobieta kierująca Toyotą, z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Pozostali uczestnicy zdarzenia zostali przebadani przez ratowników medycznych na miejscu. 

Wszyscy kierowcy byli trzeźwy i posiadali uprawnienia do kierowania pojazdami.

Drugi incydent na drodze S1 w powiecie żywieckim

W momencie zatoru drogowego na drodze S1, kobieta kierująca BMW zdecydowała się zwolnić widząc korek. Niestety, stała się ofiarą kolejnego incydentu. Została uderzona w tył pojazdu przez samochód marki Opel Corsa. Na szczęście, kobieta nie poniosła żadnych poważnych obrażeń. 

W wyniku tych zdarzeń droga była zablokowana ponad 4 godziny.

Źródło: Radio Bielsko

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt