Zmarł pieszy potrącony w Czechowicach-Dziedzicach. Tożsamość mężczyzny była długo nieznana.

foto. Bielskie Drogi

Do dramatycznego zdarzenia doszło na jednej z głównych dróg, DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach. Mężczyzna został potrącony na pasach. W stanie ciężkim przebywał w szpitalu. Niestety, jak podaje portal Bielskie Drogi, mężczyzna nie żyje.

Potrącenie pieszego na pasach w Czechowicach-Dziedzicach

W dniu 12 września, około godziny 19:00, na skrzyżowaniu DK-1 z ul. Mazańcowicką w Czechowicach-Dziedzicach miało miejsce potrącenie pieszego. Zgodnie z wstępnymi ustaleniami policji, pieszy próbował przebiec przez jezdnię w kierunku restauracji Mc Donald’s, a na tę decyzję wpłynęło czerwone światło na sygnalizacji świetlnej. Niestety, doszło do tragicznego zderzenia z kierującą Hyundaiem kobietą. Na szczęście kierująca pojazdem wyszła z tego zdarzenia bez poważniejszych obrażeń, była trzeźwa i posiadała wszystkie wymagane uprawnienia.

Niestety, sytuacja była znacznie bardziej dramatyczna dla pieszego. W wyniku potrącenia doznał ciężkich, wielonarządowych obrażeń ciała. Natychmiast wezwana karetka przetransportowała go do szpitala, gdzie rozpoczęła się intensywna walka o jego życie.

Tożsamość rannego pozostaje zagadką

Mężczyzna, który stał się ofiarą tego potrącenia, nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, telefonu ani jakichkolwiek przedmiotów, które mogłyby pomóc w ustaleniu, kim jest. W momencie wypadku był ubrany w sportowy strój, typowy dla osób uprawiających jogging. Miał na sobie sportowe obuwie, krótkie spodenki oraz koszulkę wykonaną z oddychającego materiału.

Po wielu dniach policjanci ustalili tożsamość zmarłego. Zmarły to 45-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach

To tragiczne wydarzenie jest przypomnieniem o znaczeniu przestrzegania przepisów ruchu i ostrożności na drogach. Niewłaściwe zachowanie pieszych, takie jak przebieganie przez jezdnię na czerwonym świetle, może prowadzić do poważnych wypadków, jak ten, o którym mówimy. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności i przestrzeganie przepisów, aby uniknąć podobnych tragedii.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry