Dramatyczna interwencja służb ratunkowych – mężczyznę odwieziono do szpitala

Wszystkie służby ratunkowe w Bielsku-Białej zostały wezwane do akcji w związku z dramatycznym zgłoszeniem dotyczącym potencjalnej próby samobójczej. Mężczyzna przebywający w mieszkaniu znalazł się w trudnej sytuacji, wymagającej natychmiastowej pomocy. Szybka reakcja odpowiednich służb była kluczowa, aby udzielić mu niezbędnej pomocy i zapobiec tragedii.

Mężczyzna próbował popełnić samobójstwo

Sytuacja, która miała miejsce w jednym z mieszkań przy ul. Wapienickiej w Bielsku-Białej, zmusiła służby ratunkowe do szybkiej interwencji. Zgłoszenie otrzymane o godzinie 21:09 dotyczyło mężczyzny, który miał zamiar odebrać sobie życie. Na miejsce natychmiast zostały skierowane zespoły ratunkowe, w tym straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że mężczyzna sam otworzył drzwi, co ułatwiło dostęp służbom ratunkowym do wnętrza mieszkania. Pomimo słabego stanu mężczyzny, udało się nawiązać kontakt z lokatorem, który został następnie odwieziony do szpitala celem dalszej diagnostyki i pomocy medycznej.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!

Jeśli potrzebujesz pomocy, a z różnych powodów nie masz możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem, poniższe darmowe numer pomogą Ci w poradzeniu sobie w trudnych sytuacjach.

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
Wsparcie dla osób po stracie bliskich – będących w żałobie: 800 108 108
Tumbo Pomaga – wsparcie dla dzieci i młodzieży po stracie bliskich – będących w żałobie: 800 111 123
W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry