Dramat w Radlinie – Mężczyzna udusił swoją partnerkę

Wstrząsające wydarzenia miały miejsce w Radlinie, w czwartek 16 listopada, kiedy to 62-letni Damian M. udusił swoją 68-letnią partnerkę Barbarę G., którą poznał na portalu randkowym zaledwie cztery miesiące wcześniej.

Znajomość z internetowego portalu randkowego zakończyła się śmiercią

Damian M. i Barbara G. poznali się latem tego roku na popularnym portalu randkowym. Po kilku miesiącach korespondencji i coraz głębszych rozmów, kobieta postanowiła odwiedzić mężczyznę w jego mieszkaniu w Radlinie. Niestety, to spotkanie miało fatalny finał.

W dniu tragedii, policjanci z komendy w Wodzisławiu Śląskim otrzymali zgłoszenie o podejrzanych okolicznościach w jednym z mieszkań przy ulicy Wysokiej w Radlinie. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli ciało Barbary G. z widocznymi śladami duszenia, a Damian M., właściciel mieszkania, był nieprzytomny i miał rany kłute. Został natychmiast przewieziony do szpitala.

Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa

Po przeprowadzeniu niezbędnych śledztw, prokuratura postawiła Damianowi M. zarzut zabójstwa zgodnie z art. 148, par. 1 k.k.. Mężczyzna trafił do tymczasowego aresztu, a teraz odpowie przed sądem za swoje czyny. Zgodnie z obowiązującym prawem, za takie przestępstwo grozi kara od 10 lat do dożywotniego pozbawienia wolności.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Według ustaleń śledczych, Damian M. po uduszeniu partnerki podjął próbę samobójczą, wielokrotnie raniąc się nożem

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Jarmark Św. Wita 2024 w Żywcu

Jarmark Świętego Wita, będący Ogólnopolskim Festiwalem Smaków, to coroczna impreza, która przyciąga miłośników tradycyjnych polskich produktów i rękodzieła z całego

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt