Dr Rafał Wiśniowski – bielski lekarz najlepszy w województwie i drugi w Polsce ! FOTO

21 czerwca miało miejsce ważne wydarzenie w polskim świecie medycznym. W prestiżowym Teatrze Palladium w Warszawie, Onkofundacja Alivia podsumowała 10 lat istnienia portalu Onkomapa.pl, który stanowi nieocenione wsparcie dla pacjentów z chorobami nowotworowymi. Wydarzenie towarzyszyło również wyróżnieniu najlepiej ocenianych ośrodków medycznych i specjalistów w Polsce.

Do ostatniego dnia konkursu trwała zacięta rywalizacja pomiędzy szpitalami i specjalistami. Blisko 7 tysięcy lekarzy oraz 120 ośrodków onkologicznych stanęło do walki o tytuł najlepszego. Laureatów konkursu Alivia Onkomapa wybrali sami pacjenci, którzy najlepiej znają medyków i szpitale, na których polegają w trudnych chwilach. Byli oceniani według ściśle określonych kryteriów, uwzględniających takie wskaźniki jak uprzejmość, otwartość na pytania pacjentów, sposób komunikacji oraz organizację leczenia i przestrzeganie praw pacjenta.

Rozstrzygnięcie konkursu Alivia Onkomapa przyniosło wiele emocji i niespodzianek. Pacjenci, którzy mają bezpośredni kontakt z medykami i korzystają z usług ośrodków onkologicznych, wyrazili swoje preferencje, oceniając ich jakość i profesjonalizm.

Rafał Wiśniowski lekarzem dziesięciolecia

Wśród wybitnych specjalistów onkologii w Polsce, dr n. med. Rafał Wiśniowski został uznany za najlepszego lekarza onkologicznego w województwie śląskim. Zajął także drugie miejsce w plebiscycie na Lekarza Dziesięciolecia w Polsce.  Zawodowo pracuje w renomowanym Bielskim Centrum Onkologii – Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Jego znakomite osiągnięcia i zaangażowanie w leczenie pacjentów zdobyły uznanie zarówno wśród kolegów lekarzy, jak i w społeczności pacjentów.

Tytuł Lekarza Dziesięciolecia przyjaznego pacjentom onkologicznym w Polsce otrzymali otrzymali również: lek. Kamil Kuć (Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu) oraz dr n. med Robert Chmielewski (Mazowiecki Szpital Onkologiczny w Wieliszewie).

Więcej informacji pod galerią

Opinie pacjentów są jednoznaczne

Dr n. med. Rafał Wiśniowski jest znany nie tylko ze względu na swoje medyczne osiągnięcia, ale także ze względu na swoje wyjątkowe zaangażowanie w leczenie pacjentów. Jego podejście oparte jest na empatii, zrozumieniu i wsparciu dla osób borykających się z chorobą nowotworową. Pacjenci podkreślają jego profesjonalizm, życzliwość i umiejętność skutecznej komunikacji, co wpływa pozytywnie na ich doświadczenie podczas leczenia. Dowodem na te słowa, są opnie, które możemy przeczytać na portalu znanylekarz.pl.

Bardzo kompetentny i doświadczony lekarz onkolog. Stawia właściwe diagnozy. Empatyczny, skrupulatny i skuteczny. – pisze Pan Stanisław

Jeśli już ktoś musi skorzystać z pomocy lekarskiej, to życzyłbym każdemu, aby trafił na kogoś takiego jak Pan Doktor Rafał Wiśniowski. Zaangażowanie, empatia, życzliwość, komunikatywność, bezinteresowność, cierpliwość, ale przede wszystkim niesamowity profesjonalizm i olbrzymia wiedza cechują tego lekarza. Polecam z całego serca. – pisze z kolei Pan Mirek

Wspaniały człowiek szanowany wśród pacjentów ,znajdzie czas dla każdego kto go potrzebuje. Bardzo sympatyczny i zawszę uśmiechnięty , potrafi wytłumaczyć tak,że każdy zrozumie. Doktor z pasją do swojej pacy. Z całego serca polecam – rekomenduje Pani Ola

Najlepiej oceniane centra onkologiczne w Polsce

Wśród wielu renomowanych centrów onkologicznych w Polsce, pacjenci najwyżej ocenili trzy placówki, które wyróżniają się doskonałą jakością opieki i skutecznym leczeniem chorób nowotworowych. Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Katowicach zdobyło najwyższe uznanie pacjentów jako najlepsze centrum onkologiczne w Polsce. Drugie miejsce w rankingu zajęło Radomskie Centrum Onkologii, które nosi imię Bohaterów Radomskiego Czerwca 76′. Na trzecim miejscu podium znajduje się Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie. 

foto. FB Antoni Szlagor

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry