Donald Tusk spotyka się z mieszkańcami Ustronia! – Otwarte Spotkanie w Amfiteatrze

Donald Tusk w ustroniu
foto. FB Donald Tusk

W najbliższy piątek Donald Tusk odwiedzi miasto Ustroń. Będzie to wyjątkowa okazja, aby osobiście spotkać się z liderem Platformy Obywatelskiej i porozmawiać o ważnych sprawach dla naszego regionu i Polski.

Donald Tusk w Ustroniu - otwarte spotkanie z mieszkańcami

To nie pierwsza wizyta Donalda Tuska w województwie śląskim w ostatnich miesiącach. W marcu spotkał się z mieszkańcami Żywca. Były premier przedstawił program wyborczy Platformy Obywatelskiej. Poruszane były również tematy typowe dla powiatu żywieckiego. Nie inaczej będzie i ty razem. Mieszkańcy Ustronia będą mieli okazję wziąć udział w otwartej dyskusji z premierem na temat ważnych kwestii związanych z naszym regionem. Jest to unikalna możliwość wyrażenia swoich opinii, świetna okazja aby poruszyć sprawy, które są nam bliskie, oraz zwrócić uwagę na problemy, z którymi się mierzymy na co dzień.

Otwarte Spotkanie w Amfiteatrze

Miejsce spotkania zostało wybrane z rozwagą. Amfiteatr przy ul. Parkowej to znane i lubiane miejsce przez mieszkańców Ustronia. Pojemność amfiteatru pozwoli na uczestnictwo dużej liczby osób, co jest szczególnie istotne, biorąc pod uwagę zainteresowanie mieszkańców premierem i chęć wzięcia udziału w wydarzeniu.

Otwarte spotkanie z Donaldem Tuskiem odbędzie się w piątek, 4 sierpnia, o godzinie 17:00.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt