Domówka w Punkcie 11 – z głośników polecą największe hity z lat 70!

foto. Punkt 11

To już rok odkąd Punkt 11 pojawił się na mapie tego miasta na 11 Listopada. Z tej właśnie okazji organizatorzy przygotowali dla Was niesamowity program pełen muzyki, mody i wrażeń. Przygotujcie się na podróż w czasie!

Podróże w Czasie: Wystawa Modowa i Stylowa Rewolucja

Wspominając kultowe lata 70., nie sposób przejść obojętnie obok mody, która wtedy królowała. 2 września, Punkt 11 zamieni się w autentyczny pokój młodzieżowy sprzed lat, przenosząc nas prosto w serce tych niezwykłych czasów. Przygotowana na tę okazję wystawa to prawdziwa podróż w czasie, pokazująca jak ewoluowała moda w latach 70., co noszono na ulicach i jakie trendy królowały na estradach. Odkryjcie, co wtedy lansowała estrada, jakie kreacje królowały na salonach, a co nosili zwykli ludzie. To prawdziwa uczta dla miłośników historii mody.

Domówka z DJ ATINA i urodzinowe niespodzianki

Oczywiście, nie mogło zabraknąć doskonałej muzyki na tym wyjątkowym wydarzeniu. W końcu to lat 70. były znane z niesamowitych hitów i kultowych dźwięków. Domówka to nie tylko zwiedzanie i oglądanie – to także prawdziwa dyskoteka! Z głośników “polecą” największe hity tamtych czasów, które w doskonały sposób zmiksuje dla Was DJ ATINA. Będziecie mogli wybuchnąć w tańcu i przenieść się do czasów, gdy parkiet był sercem każdej imprezy.

A skoro to rocznica, organizatorzy przygotowali dla Was niezapomniane niespodzianki! Konkursy, prezenty, mega emocje – to wszystko czeka na Was podczas tej wyjątkowej domówki. To będzie impreza, której nie zapomnicie!

W ramach Dni Bielska-Białej dostępne będą nie tylko wystawy

To nie tylko rocznica Punkt 11, ale także wyjątkowe Dni Bielska-Białej! W ramach wydarzenia będziecie mieli również możliwość przenieść się w czasie do lat 70, dzięki fascynującemu projektowi o nazwie KONTENER M3, który będzie się mieścił na Placu Chrobrego.

W trakcie Dni Bielska-Białej dostępne będą również inne niezwykłe wystawy, koncerty, dyskoteki.  Zapoznajcie się ze szczegółowym programem Dni Bielska-Białej:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt