Dni Lipowej 2023 – znany jest tegoroczny artysta !

Dni Gminy Lipowa 2023 odbędzie się w dniach 5-6 sierpnia. Wójt gminy ogłosił artystę tegorocznego wydarzenia, który zagra w pierwszym dniu imprezy.

Dni Gminy Lipowa 2023

Jak poinformował w mediach społecznościowych Wójt Jan Góra, gwiazdą tegorocznego świętowania będzie Lady Pank.

Niezmiernie mi miło ogłosić, że gwiazdą Śliwkowej Gminy Lipowa, 5 sierpnia, będzie Lady Pank, znany i lubiany zespół. Myślę, że będzie to dla Państwa i dla nas wielka przyjemność.

Wstęp na koncert będzie bezpłatny.

Dni Gminy Lipowa 2023

Zespół Lady Pank

Jeden z najpopularniejszych i legendarnych polskich zespołów rockowych. Powstał we wrześniu 1981r. we Wrocławiu z inicjatywy Jana Borysewicza. Drugim założycielem grupy był Andrzej Mogielnicki. Wokalistą Lady Pank jest Janusz Panasewicz.

Podczas 40-letniej działalności zespół wydał ponad 20 płyt studyjnych. Za sprzedaż albumów uzyskali dwie platynowe płyty i sześć złotych. Wylansowali takie przebije jak: ,,Mniej niż zero” ,,Fabryka Małp” ,,Kryzysowa narzeczona” ,,Tańcz głupia tańcz” ,,Zostawcie Titanica” i wiele innych.

Lady Pank jest pierwszym polskim zespołem, któremu dedykowane jest oficjalne internetowe radio ,,RMF Lady Pank” dostępne w serwisie internetowym RMFon.pl

foto. lipowaiokolice

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt