Dlaczego kamera na Placu Chrobrego w Bielsku-Białej przestała działać?

fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB

Ostatnio mieszkańcy Bielska-Białej zauważyli niedogodność na stronie internetowej Urzędu Miasta. Próby śledzenia rejestracji obrazu z kamery zlokalizowanej na Placu Chrobrego kończą się komunikatem o niedostępności serwisu. W związku z tym zaczęły pojawiać się pytania: dlaczego kamera przestała działać?

Problem z kamerą na Placu Chrobrego w Bielsku-Białej

Jak ustaliło Radio Bielsko, głównym powodem niedziałającej kamery jest jej uszkodzenie. Zaskakującym faktem jest jednak to, że kamera ta należy do osoby prywatnej, niezwiązanej bezpośrednio z ratuszem. Firma prywatna zainwestowała w tę instalację, a miasto miało jedynie umowę dotyczącą udostępnienia obrazu z kamery na swojej stronie internetowej.

CZYTAJ TAKŻE:

Urzędnicy ratusza przyznają, że mają problem z komunikacją ze wspomnianą firmą. W związku z tym podjęto decyzję o montażu nowych kamer poprzez Wydział Informatyki Urzędu Miasta. Planuje się zamontowanie czterech kamer na Placu Chrobrego, Placu Ratuszowym, Placu Wojska Polskiego oraz na Rynku Starego Miasta. Przewidywany termin zakończenia montażu to koniec marca.

źródło: Radio Bielsko

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt