Darmowe wejściówki na dzisiejsze otwarcie pływalni w Wiśle !

Już dziś mieszkańcy i goście Wisły mają powód do radości! Otwarto Pływalnię Baseny Wisła, położoną przy ulicy Olimpijskiej 1a. To idealne miejsce dla wszystkich miłośników sportów wodnych i aktywnego wypoczynku. Aby uczcić tę okazję, w dniu otwarcia basen będzie dostępny dla wszystkich bezpłatnie. To doskonała szansa, aby rozpocząć letni sezon od orzeźwiających pływackich przygód.

Baseny Wisła - godziny otwarcia

W tym sezonie Pływalnia Baseny Wisła będzie czynna codziennie od godziny 10:00 do 19:00. Jest to dogodny czas, który umożliwia zarówno poranne treningi, jak i popołudniowe relaksowanie się w chłodzącej wodzie. Dodatkowo, w każdą środę wieczorem organizowane będzie pływanie nocne, trwające od godziny 19:00 do 22:00. To wspaniała okazja, aby spędzić wieczór przyjemnie i aktywnie, korzystając z basenowych atrakcji.

Jednak pływanie to nie tylko świetna forma aktywności fizycznej, ale również ważna umiejętność, która może przydać się w wielu sytuacjach życiowych. Dlatego warto skorzystać z lekcji nauki pływania. Będą odbywać się przez cały sezon pływacki w każdy wtorek i czwartek, w godzinach od 9:00 do 10:00. 

Baseny Wisła - cennik

Poniżej przedstawiamy cennik biletów na Pływalnię Baseny Wisła:

Bilet normalny (10-19)/(15-19 lub 22) – 60zł/45zł
Bilet normalny z Wiślańską Kartą Mieszkańca – 30zł
Bilet ulgowy – 40zł
Bilet ulgowy z Wiślańską Kartą Mieszkańca – 20zł
Dzieci do 3 lat – 1zł
Bilet specjalny* – 30zł
Grupa zorganizowana powyżej 15 osób – 20zł
Z potwierdzoną opłatą miejscową – -15%
Bilet na nocne pływanie (środa 19-22) – 20zł

* Kobiety w ciąży, osoby niepełnosprawne, seniorzy od 65r.ż

Od dnia otwarcia aż do końca czerwca wszystkie dzieci oraz młodzież do 15 lat* będą mogły korzystać z basenu za darmo. To wspaniała inicjatywa, która ma na celu zachęcenie najmłodszych do aktywnego spędzania czasu i rozwijania swoich umiejętności

* darmowe wejście tylko z Wiślańska Karta Mieszkańca

foto: Baseny Wisła

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt