Darmowe testowanie rowerów na Bielskich Błoniach już w ten weekend.

foto. Decathlon

Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na  wyjątkowe wydarzenie, które połączy wszystkich miłośników dwóch kółek na pięknych Błoniach Bielskich. To właśnie tam, przyroda i sport spotkają się, by razem uczcić drugą edycję testowania nowego modelu roweru Rockrider.

Czy marzyłeś kiedyś o poczuciu wiatru we włosach podczas jazdy na nowym, zaawansowanym rowerze? Teraz masz ku temu niepowtarzalną okazję! Model Rockrider, który będzie dostępny do testów, to prawdziwa perełka dla każdego miłośnika dwóch kółek. Niezależnie od tego, czy jesteś dopiero na początku swojej przygody z rowerami, czy jesteś doświadczonym wojownikiem szlaków, ten rower dostarczy Ci niezapomnianych emocji.

Wydarzenie na Błoniach Bielskich nie ogranicza się tylko do jazdy na rowerze. To również doskonała okazja, by spotkać innych miłośników tego sportu. Możesz podzielić się swoimi doświadczeniami, wymienić się poradami czy po prostu porozmawiać z osobami, które podzielają Twoją pasję.

Warto podkreślić, że możliwość testowania rowerów Rockrider jest zupełnie darmowa. BBOSiR oraz partner wydarzenia, wypożyczalnia Decathlon Rent, pragną dać wszystkim okazję do doświadczenia wyjątkowych chwil na dwóch kółkach. To wyjątkowa okazja, by przetestować technologie i innowacje zastosowane w nowym modelu roweru.

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem własnego roweru, mamy dla Ciebie dodatkową niespodziankę. W trakcie wydarzenia będziesz miał możliwość oddać swój rower obsłudze na przegląd podstawowy. To doskonała okazja, by sprawdzić, czy Twój rower jest w idealnym stanie do dalszych przygód rowerowych. Dzięki temu Twoje bezpieczeństwo będzie na najwyższym poziomie.

Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 10:00 i potrwa aż do godziny 20:00.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry