Darmowa nauka jazdy na łyżwach i bilet w cenie promocyjnej – to w ramach ważniej akcji!

W nadchodzącą sobotę, 25 listopada, bielskie lodowisko stanie się miejscem nie tylko do świetnej zabawy, ale także wsparciem dla walki z depresją i osamotnieniem u dzieci i młodzieży. To wyjątkowe wydarzenie, znane jako “Pomarańczowe Lodowisko,” ma na celu zebrać fundusze na Pomarańczową Energii, inicjatywę mającą ogromny wpływ na życie najmłodszych.

Akcja Pomarańczowa Energia - czym jest?

Pomarańczowa Energia to kampania społeczna, która skupia się na walce z depresją i osamotnieniem u dzieci i młodzieży. To problem, który dotyka wielu młodych ludzi, dlatego wsparcie w tej sprawie jest niezwykle istotne. Podczas “Pomarańczowego Lodowiska” zbierane będą fundusze, które zostaną przeznaczone na rozwijanie inicjatyw mających na celu poprawę zdrowia psychicznego najmłodszych. To nie tylko dobra zabawa, ale także okazja do czynienia dobra.

Organizatorzy “Pomarańczowego Lodowiska” zachęcają wszystkich do wzięcia udziału w tej wyjątkowej zabawie z głębszym przesłaniem. Wspólna radość może stać się narzędziem do pomocy potrzebującym. To moment, kiedy razem możemy zdziałać naprawdę wiele. Dlatego nie zapomnijmy zaprosić znajomych i razem uczynić ten dzień niezapomnianym. To wspólna zabawa dla dobrej sprawy, która może przynieść pozytywne zmiany w życiu wielu dzieci i młodzieży.

Łyżwy, Zabawa i Dobroczynność

W dniu 25 listopada, w godzinach od 12:30 do 14:30 na lodowisku Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Parku Słowackiego czeka nas prawdziwa uczta łyżwiarska. Wszyscy miłośnicy jazdy na lodzie oraz ci, którzy chcieliby ją wypróbować, są serdecznie zaproszeni do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Co więcej, cena biletu w tych godzinach wynosi jedynie 5 złotych, co jest częścią akcji Hura-Tura. To doskonała okazja, by spędzić aktywnie czas i wesprzeć szlachetny cel.

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry