Dariusz Pietrasiak nowym asystentem trenera Dariusza Marca w Podbeskidziu Bielsko-Biała.

foto. TS Podbeskidzie

Niedawno władze Podbeskidzia Bielsko-Biała podjęły decyzję o zakończeniu współpracy z dotychczasowym trenerem Grzegorzem Mokrym. Jego następcą został Dariusz Marzec, który już wkrótce poprowadzi drużynę w pierwszym meczu pod swoją wodzą. Wesprze go nowy asystent Dariusz Pietrasiak. 

Dariusz Pietrasiak- doświadczony asystent dla trenera Marca

Dariusz Pietrasiak, dołączył do sztabu szkoleniowego po ośmiu latach rozłąki. Przez 3 lata, od października 2012 do lipca 2015, przywdziewał barwy TS Podbeskidzia 69 razy, dwukrotnie wpisując się na listę strzelców. Nowy asystent trenera ma za sobą bogatą karierę zawodniczą, w trakcie której reprezentował różne kluby, w tym m.in. GKS Bełchatów, Polonię Warszawa czy Śląsk Wrocław, z którym zdobył Mistrzostwo Polski w sezonie 2011/2012. Łącznie w Ekstraklasie rozegrał 262 spotkania.

Dariusz Pietrasiak jako szkoleniowiec zadebiutował w 2017 roku w swoim macierzystym klubie z Ostrowca Świętokrzyskiego. Następnie pracował jako pierwszy trener Ality Ożarów i Wisły Sandomierz. Od czerwca 2021 roku do czerwca 2023 roku był asystentem w Wiśle Płock, gdzie miał okazję współpracować z różnymi trenerami: Pavolem Staňo, Maciejem Bartoszkiem i Markiem Saganowskim, zdobywając cenne doświadczenie.

Dariusz Marzec wspólnie z Dariuszem Pietrasiakiem stają przed ważnym zadaniem poprawy pozycji w tabeli, ponieważ “Górale” aktualnie znajdują się w strefie spadkowej na 17. miejscu. Pierwszym wyzwaniem będzie mecz z Chrobrym Głogów, który odbędzie się już w piątek.

CZTAJ TAKŻE:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry