Czechowice-Dziedzice: Poszukiwany przestępca trafił do więzienia !

W dniu 30 stycznia 2024 roku starszy aspirant Kamil Chrapek, kierownik Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach, udowodnił, że dla policjantów obowiązek służby nie kończy się na zakończeniu dyżuru. Jego bohaterska interwencja doprowadziła do schwytania poszukiwanego przestępcy, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Śledzenie i zatrzymanie poszukiwanego

Po zakończeniu służby, starszy aspirant Kamil Chrapek wracał do domu, kiedy na jednej z czechowickich ulic zauważył mężczyznę, który był osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Pszczynie. Nie wahając się, policjant podjął decyzję o natychmiastowym podjęciu interwencji. Zatrzymał się na parkingu, nie spuszczając mężczyzny z pola widzenia, oraz powiadomił telefonicznie dyżurnego oraz innych policjantów, by szybko udzielili mu wsparcia.

Kamil Chrapek kontynuował obserwację poszukiwanego mężczyzny, który nagle przyśpieszył. Policjant niezwłocznie dołączył do niego, a inni mundurowi również przybyli na miejsce. Po krótkiej weryfikacji okazało się, że zatrzymany mężczyzna jest tą samą osobą, którą poszukiwał Sąd Rejonowy w Pszczynie. Dzięki determinacji i profesjonalizmowi Kamila Chrapka, przestępca trafił już następnego dnia do Zakładu Karnego.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt