Co powstanie w miejscu dawnego Tesco w Żywcu? To już koniec plotek

Od pewnego czasu w Żywcu krążą plotki dotyczące przyszłego wykorzystania terenu po byłym Tesco. Podczas dzisiejszej debaty burmistrz miasta rzucił światło na tę sprawę, ujawniając nieco więcej informacji na temat planów zagospodarowania tego obszaru.

Tesco w Żywcu - Czy to koniec plotek?

Informacje na temat przyszłości byłego Tesco w Żywcu krążą w sieci od dłuższego czasu. Niestety, większość z nich to jedynie plotki, które cyrkulują między mieszkańcami, nie mając potwierdzenia w rzeczywistości.

W trakcie budowy oraz po zakończeniu prac nad nowym Parkiem Handlowym, wielokrotnie spekulowano na temat połączenia tego miejsca z budynkiem Tesco, tworząc dużą galerię handlową. W planach była również budowa restauracji KFC, na którą czekali z utęsknieniem mieszkańcy.

Ostatnio pojawiły się plotki sugerujące, że na tym terenie powstanie profesjonalna siłownia, co wydawało się być interesującym urozmaiceniem oferty dla mieszkańców. Wspominano o możliwości otwarcia jednej z popularnych polskich sieci fitness.

Jednakże wszystko wskazuje na to, że większość tych plotek pozostaje jedynie spekulacjami. Podczas dzisiejszej debaty pomiędzy kandydatami na burmistrza, Antoni Szlagor ujawnił, że na podstawie przekazanych informacji od właściciela Tesco, plany zagospodarowania terenu zmienią się, a w ich miejsce mają pojawić się nowe mieszkania.

 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt