Co powstaje przy Kaufladzie w Żywcu?

Przez ostatnie tygodnie w Żywcu obserwujemy intensywne prace budowlane w sąsiedztwie supermarketu Kaufland. Ta inwestycja wzbudziła duże zainteresowanie mieszkańców, którzy zastanawiają się, co zostanie wybudowane na tym terenie, który dotychczas pozostawał niezagospodarowany.

Prace Budowlane w Żywcu: Co Się Dzieje w Sąsiedztwie Kauflandu?

Początkiem lipca tego roku rozpoczęły się prace budowlane na terenie pomiędzy supermarketem Kaufland, a stadionem żywieckiej Koszarawy. Lokalni mieszkańcy byli ciekawi, co się dzieje na obszarze, który przez lata pozostawał niezagospodarowany. Na tablicy inwestorskiej możemy przeczytać, że inwestycją kieruje spółka Terg, która buduje “budynku usługowego wraz z infrastrukturą techniczną oraz przebudową kanalizacji deszczowej.”

Warto zaznaczyć, że spółka Terg nie jest obca w świecie handlu elektroniką. To właśnie oni są właścicielami sieci sklepów Media Expert. Tak więc wszystko wskazuje na to, że w Żywcu powstanie nowy sklep Media Expert.

Media Expert w Żywcu - termin zakończenia budowy

Z informacji na tablicy inwestorskiej wynika, że planowany termin ukończenia budowy to 15 grudnia tego roku. To oznacza, że mieszkańcy Żywca mogą mieć nowy sklep Media Expert na czas świątecznych zakupów. To świetna wiadomość, zwłaszcza że Media Expert oferuje szeroki asortyment sprzętu elektronicznego, od telewizorów po smartfony, smartwatche i wiele innych ciekawych i nowoczesnych produktów. A Wy co o tym uważacie?

media expert w Żywcu

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry