Clarkson, Hammond i May na Podbeskidziu. Już niebawem premiera.

Najbardziej rozpoznawalni dziennikarze motoryzacyjni na świecie – Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May, w czerwcu ubiegłego roku, pojawili się na Podbeskidziu. Już niebawem pojawi się premiera nowego sezonu “The Grand Tour” oraz odcinka nakręconego w Polsce. 

Rewolucyjny program motoryzacyjny o nazwie The Grand Tour, przygotowywany na zlecenie Amazon.com, to niezwykła produkcja brytyjska. Na czele zespołu prowadzących stoją Jeremy Clarkson i Richard Hammond, którzy zdobyli sławę dzięki swojemu udziałowi w popularnym programie motoryzacyjnym Top Gear, produkowanym przez brytyjską stację telewizyjną BBC. W 2015 roku doszło do incydentu, gdy Jeremy Clarkson zaangażował się w nieporozumienie z jednym z producentów podczas trwania zdjęć. W wyniku tego zdarzenia został tymczasowo zawieszony, a następnie ostatecznie zwolniony przez zarząd BBC. W konsekwencji dwóch pozostałych prezenterów – Richarda Hammonda i Jamesa Maya – oraz producenta wykonawczego, Andy’ego Wilmana, zdecydowali się opuścić program Top Gear.

Ostatecznie ujawniono datę premiery długo oczekiwanego nowego sezonu programu The Grand Tour, którego fascynujące odcinki zostały nakręcone między innymi na malowniczym Podbeskidziu. Oficjalne informacje przekazane za pośrednictwem mediów społecznościowych programu ogłosiły, że nowa seria, nosząca tytuł “Eurocrash”, zadebiutuje na platformie Amazon Prime w piątek, 16 czerwca.”

foto: Materiały Prasowe

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

Przewiń do góry