Cielcza: 17-latek został potrącony – jego ciało znaleziono 1.5 kilometra dalej

Do tragicznego wypadku doszło w środę rano na przejściu dla pieszych przy ul. Poznańskiej w Cielczy koło Jarocina. 17-letni mieszkaniec Jarocina został potrącony najpierw przez jeden samochód, a następnie przez drugi jadący z naprzeciwka.

17-latek przechodząc przez ulice został potrącony

Według informacji policji, 17-letni mieszkaniec Jarocina przechodził przez ulicę na oznakowanym przejściu dla pieszych. Niestety, został potrącony przez pierwszy samochód, który jechał zgodnie z przepisami. 

“Gdy zajechaliśmy na miejsce zdarzenia, okazało się, że ciało ofiary znajduje się jednak 1,5 km dalej, na drugim pasie jezdni w przeciwnym kierunku jazdy pierwszego samochodu” – poinformowała aspirant sztabowa Agnieszka Zaworska, oficer prasowa jarocińskiej policji.

W wyniku badań prowadzonych przez prokuraturę, ustalono, że po uderzeniu 17-latka przez pierwszy samochód, doszło do kolejnego. Drugi pojazd, jadący z przeciwnej strony, także potrącił młodego człowieka. To właśnie ten drugi wypadek spowodował, że ciało ofiary znalazło się w innym miejscu niż początkowo sądzono.

Aktualnie trwa intensywne śledztwo w celu ustalenia tożsamości i odpowiedzialności kierowcy drugiego samochodu. Na miejscu zdarzenia obecny był tylko pierwszy z kierowców, który czeka na dalszy rozwój śledztwa.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt