Charytatywny koncert kolęd w Radziechowach dla Justynki.

charytatywny koncert kolęd justynka

6 stycznia w Kościele pw. Św. Marcina w Radziechowach odbędzie się charytatywny koncert kolęd. W trakcie wydarzenia będzie miała miejsce zbiórka, z której wszystkie wpłaty zostaną przekazane na leczenie 8-letniej Justyny Wojtyły. Zbiórka prowadzona jest również w internecie.

Justynka przyszła na świat 20 listopada 2014 roku. Urodziła się z poważnymi wadami tj. wcześniactwo, niedotlenienie okołoporodowe, padaczka, niepełnosprawność intelektualna, niepełnosprawność ruchowa – w tym znaczne problemy z nóżkami. Mimo, że ma już 8 lat to wciąż wymaga całodobowej opieki. Codzienne rehabilitacje, częste badania, konsultacje i wizyty u specjalistów, nie pozwalają dziewczynce na normalne dzieciństwo.

 

Dzięki dotychczasowemu wsparciu udało się zakończyć pierwszy etap leczenia – skomplikowana operacja kolana. Teraz Justynkę czeka usunięcie płytek z kolana oraz kolejna (wcześniej zaplanowana) operacja stóp i naciągnięcie ścięgien Achillesa.

Walka o córkę trwa i trwać będzie. Wszystko po to, by w przyszłości mogła być sprawna i samodzielna, aby mogła normalnie funkcjonować i spełniać swoje marzenia. Niestety, kwota, którą musimy zapłacić jest ogromna i wynosi ponad 160.000 zł! Dlatego nie mamy innego wyjścia, po raz kolejny, zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie…

Nie możemy zatrzymać się teraz w połowie drogi. Justynka stara się w 100% wykorzystać szansę, którą dostał dzięki Wam! Jednak bez dalszej pomocy nie będzie to możliwe…

Proszę, pomóż nam! – pisze mama Justynki

Zbiórkę na portalu siepomaga.pl znajdziecie tutaj.

Charytatywny koncert kolęd w Radziechowach

W zbiórkę dla Justyny zaangażowała się również lokalna społeczność. 6 stycznia w Kościole pw. Św. Marcina w Radziechowach odbędzie się specjalny koncert charytatywny, na którym wystąpią Fundacja Braci Golec oraz zespoły i soliści wykonujący muzykę regionalną. Początek koncertu już o godzinie 7:00. Poniżej przedstawiamy dokładny plan :

  • 7:00 – Joanna Pytlarczyk
  • 8:00 – Regionalny Zespół Pieśni i Tańca “Lipowianie”
  • 9:00 – Rodzinna Kapela Wrzeszczów
  • 10:00 – Zespół Pieśni i Tańca Jodełki
  • 11:00 – Kapela Góralska Baraby
  • 12:00 – Fundacja Braci Golec
  • 18:00 – Regionalny Zespół Grojcowianie
 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry