Charytatywny kiermasz zabawek w Galerii Sfera.

W Galerii Sfera II zorganizowany zostanie kiermasz zabawek. Dzięki poprzednim edycjom udało się zgromadzić środki finansowe na działalność organizacji zajmujących się leczeniem i rehabilitacją bezdomnych zwierząt, m.in. Fundacji Mysikrólik, Stowarzyszenia KOTełkowa Drużyna, Grupy DOMDLAPSA i Fundacji Przystań Ocalenie.

Kiermasz zabawek w Galerii Sfera

Dochód z akcji Zabawki ratują zwierzaki zostanie przeznaczony na realizację działań Fundacji Psia Ekipa – Razem dla zwierząt. Organizacja założona w 2017 roku zajmuje się m.in. zapewnieniem schronienia i opieki weterynaryjnej bezdomnym lub skrzywdzonym psom i kotom, udzielaniem kompleksowej pomocy schroniskom oraz zwiększaniem świadomości społecznej na temat bezdomności zwierząt.

– Zwierzęta potrzebują naszej pomocy z prostego powodu: same nie dadzą sobie rady. O tym, jak wiele jest jeszcze do zrobienia, wiedzą wszyscy, którzy kiedykolwiek byli w schronisku lub pracowali w organizacjach prozwierzęcych. Zapału do działania nie brakuje. Na drodze pojawiają się jednak przeszkody w postaci ograniczonych funduszy na leczenie czy zakup karmy. Stąd też nasza akcja – mówi pomysłodawca wydarzenia Wojciech Owczarz.

Mieszkańcy Bielska-Białej już teraz mogą przynieść do punktu informacyjnego Sfery zbędne maskotki, samochodziki, lalki lub klocki, który jest czynny w godzinach 10.00-18.00. Wszystkie zgromadzone przedmioty zostaną wystawione podczas kiermaszu, który odbędzie się 10 czerwca w foyer Galerii II. Udział w akcji Zabawki ratują zwierzaki dla jednych może być okazją do generalnych porządków w domu, dla innych zaś – szansą na zdobycie pięknych zabawek w bardzo okazyjnych cenach.

Wydarzenie organizowane przez Galerię Sfera i Fundację Ekologiczną Arka.

foto. Galeria Sfera

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry