WIDEO: Hardkorowy Koksu otwiera lokal w Bielsku-Białej!

BurneikaBurger
foto. FB Official Robert Burneika

Robert Burneika, rozpoznawany jako Hardkorowy Koksu, jedna z z bardziej znanych postaci w polskiej kulturze fitness i sportu, szykuje się na kolejny wielki krok w swojej karierze. Na swoim oficjalnym koncie w mediach społecznościowych ogłosił, że otwiera nowy lokal gastronomiczny w Bielsku-Białej, pod nazwą BurneikaBurger. To ogromne wydarzenie w świecie fansów Burneiki oraz miłośników smakowitych burgerów.

Wielkie Otwarcie BurneikaBurger - 1 września na placu Wojska Polskiego 14!

1 września, właśnie tego dnia, na placu Wojska Polskiego 14, zostanie uroczyście otwarty nowy lokal BurneikaBurger. Na własne oczy będzie można zobaczyć i poznać samego Roberta Burneikę, który osobiście będzie przyjmował gości. Start o godzinie 12.00. 

Jak zapowiada sam Burneika, to nie tylko otwarcie nowego lokalu, to prawdziwa impreza i święto dla fanów. Będzie okazja do zrobienia wspólnych zdjęć z Hardkorowym Koksem, skosztowania wyjątkowych burgerów oraz wzięcia udziału w hardkorowej imprezie, która potrwa przez cały weekend! To nie tylko gastronomiczna uczta, to także okazja do spotkania i rozmowy z samym Robertem.

Będziemy robić fotki, jeść burgery i robić hardkorową imprezę cały weekend ! – zapowiedział Burneika.

Sieć Rozrasta Się - Ósmy Lokal w Polsce

Nie jest to pierwszy lokal sieci Burneika Burger w Polsce. Wręcz przeciwnie, ten w Bielsku-Białej będzie już ósmym w kolejności. Robert Burneika postawił na rozwijanie swojej marki w różnych zakątkach kraju. Poprzednie lokale cieszą się ogromną popularnością i zdobyły uznanie klientów. Sieć rozrasta się błyskawicznie, a każdy lokal ma swój niepowtarzalny klimat i styl, nawiązujący do osobowości samego Burneiki.

Wśród nich znajdują się: Warszawa, Gdynia, Ząbki, Kołobrzeg. Kraków, Poznań, Stare Babice.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt