Burmistrz Antoni Szlagor wystartuje w przyszłorocznych wyborach samorządowych!

foto. FB Antoni Szlagor

Antoni Szlagor, obecny burmistrz Żywca, na antenie Radia Bielsko, ogłosił swoją kandydaturę na stanowisko burmistrza w nadchodzących wyborach samorządowych. To decyzja, która nie tylko jest kontynuacją jego dotychczasowej kadencji, ale także wyrazem zaangażowania w rozwój miasta.

Antoni Szalagor zaangażowany w rozwój miasta Żywiec

W swoim dotychczasowym okresie urzędowania, Antoni Szlagor podejmował wiele inicjatyw mających na celu poprawę infrastruktury i atrakcyjności Żywca. Przebudowa kładki do amfiteatru pod Grojcem oraz budowa nowej kładki na rzece Sole, budowa tras pieszo-rowerowych, remont m.in. ulicy Sienkiewicza i Żeromskiego, budowa pierwszej tężni solankowej wraz ze strefą relaksu w Parku Habsburgów.

Planowane projekty, które zostaną wykonane to m.in.: budowa obiektu rekreacyjno-sportowego na os. 700-lecia, przebudowa boiska przy Klubie Ogródek w Parku Habsburgów. 

Jednak jednym z głównych planowanych projektów jest zagospodarowanie Jeziora Żywieckiego, który będzie otoczony malowniczymi ścieżkami rowerowymi. To inwestycja, która przyciągnie nie tylko miłośników sportów rowerowych, ale także osoby chcące cieszyć się pięknem przyrody nad jeziorem. Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ.

Burmistrz chce kontynuować swoją kadencję

Podczas nadchodzących wyborów samorządowych Antoni Szlagor zamierza kontynuować swoją kadencję, którą rozpoczął w 2002 roku. Jego celem jest nie tylko dokończenie rozpoczętych projektów, ale także wprowadzenie nowych inicjatyw, które przyczynią się do rozwoju gospodarczego, kulturalnego i społecznego miasta.

Będę na pewno kandydował na burmistrza miasta Żywca. Postaram się rozpoczęte działania zakończyć, aby miasto Żywiec stawało się coraz atrakcyjniejsze, a życie tutaj układało się jak najlepiej dla wszystkich mieszkańców. – mówił burmistrz na antenie Radia Bielsko

Antoni Szlagor - od nauczyciela do samorządowca

Antoni Szlagor, absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej i Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie, posiada bogate wykształcenie w dziedzinie Elektroniki, Odlewnictwa i Mechaniki. Przez lata pracował jako nauczyciel, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodzieżą w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych.

Swoją karierę samorządową Antoni Szlagor rozpoczął już w latach 90. Pełnił funkcje radnego oraz zastępcy przewodniczącego Rady Miasta Żywca w latach 1994-1998, a następnie przewodniczącego Rady Miasta w okresie 1998-2002. Od 2002 roku sprawuje funkcję burmistrza Żywca, konsekwentnie dążąc do rozwoju miasta i poprawy warunków życia jego mieszkańców.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt