Już jutro spotkanie z Bosakiem i Mentzenem w Bielsku-Białej – rusza nowa trasa !

bosak i mentzen bielsko-biala

Dwie osobowości polskiej sceny politycznej – Sławomir Mentzen i Krzysztof Bosak – wystąpią podczas swojej najnowszej trasy “Bosak&Mentzen NA ŻYWO”. To niepowtarzalne wydarzenie obiecuje być pełne humoru, debat i zaskakujących momentów! Przygotujcie się na niezapomniane wieczory w towarzystwie liderów Konfederacji!

Bosak i Mentzen w Bielsku-Białej

Dwa miesiące temu mieliśmy okazję podziwiać Sławomira Mentzena w trasie “Piwo z Mentzenem”, gdzie odwiedził również miasto Bielsko-Biała. Wydarzenie to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i pozytywnym odzewem ze strony publiczności. Popularny tiktoker zdobył serca widzów swoim charakterystycznym poczuciem humoru, dowcipnymi opowieściami oraz tematami politycznymi, które przedstawił w formie Stand-upu. Polityk ogłosił, że rusza w nową trasę “Bosak&Mentzen NA ŻYWO”.

Sławomir Mentzen i Krzysztof Bosak to dwie wybitne osobowości polskiej sceny politycznej, znani z dowcipów i ciętego języka. Ich podejście do tematów politycznych, społecznych i gospodarczych wyróżnia się na tle innych polityków. Obydwaj liderzy Konfederacji prezentują swoje poglądy w charakterystyczny, charyzmatyczny i zaskakujący sposób, co przyciąga wielu zwolenników.

Trasa ”Bosak&Mentzen NA ŻYWO” to nie tylko monologi liderów Konfederacji. Podczas tych wydarzeń publiczność ma okazję aktywnie uczestniczyć, zadając pytania i włączając się w debaty. To unikalna szansa na bezpośredni kontakt z politykami i wyrażenie swoich poglądów.

Bosak i Mentzen - data i miejsce

Od 18 sierpnia do października, liderzy Konfederacji ruszają w trasę “Bosak&Mentzen NA ŻYWO”. W Bielsku-Białej pojawią się 19 sierpnia o godz. 19:00 w Restauracji Miasto.

Bosak i Mentzen Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt