Boisko przy Klubie Ogródek w Parku Habsburgów doczeka się przebudowy.

foto. Klub Ogródek

Już wkrótce powinna rozpocząć się przebudowa boiska przy Klubie Ogródek w Parku Habsburgów w Żywcu. Odnowione miejsce z pewnością zachęci młodzież jak i rodziny to aktywności fizycznej.

Zakres prac nowego boiska w Parku Habsburgów

Prace Przygotowawcze i Rozbiórkowe
Pierwszym etapem przebudowy jest wykonanie prac przygotowawczych i rozbiórkowych elementów, które kolidują z nowoprojektowanymi elementami zagospodarowania terenu. To kluczowy krok, który pozwoli na stworzenie nowoczesnego i funkcjonalnego boiska sportowego.

Remont Boiska Asfaltowego
Kolejnym istotnym elementem jest remont boiska asfaltowego. Dzięki temu boisko stanie się bezpieczniejsze i bardziej przyjazne dla graczy. Remont asfaltu to inwestycja w jakość i trwałość obiektu.

Montaż dwóch systemowych trybun
Trybuny zapewnią wygodne miejsca dla widzów, którzy chcą dopingować swoje drużyny. To także sposób na stworzenie niezapomnianej atmosfery podczas meczów.

Montaż elementów małej architektury
Detale nadają charakter miejsca. Montaż elementów małej architektury, takich jak ławki czy kosze na śmieci, sprawi, że boisko będzie funkcjonalne i estetyczne.

Oprócz wyżej wymienionych prac, zakres zamówienia obejmuje również:
– remont odwodnienia boiska,
– montaż piłkochwytów i urządzeń sportowych,
– montaż ogrodzenia terenu,
– remont fragmentów utwardzenia terenu,
– przebudowę oświetlenia boiska,
– odtworzenie terenów zielonych.

Kilka dni temu wybrano ofertę złożoną przez firmę Fadróg Wojciech Faron z ceną 680.282,89 PLN brutto. Wybrany wykonawca będzie miał obowiązek zrealizować zamówienie w nieprzekraczalnym terminie do 15 marca 2024 roku. Oznacza to, że już w przyszłym roku mieszkańcy Żywca będą mogli cieszyć się odnowionym miejscem, które stanie się centrum aktywności sportowej i rekreacyjnej.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt