Bogdan Kłys został zwolniony z TS Podbeskidzia! Wiadomo kto go zastąpi.

foto. TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

Dzisiaj, 6 grudnia 2023 roku, nastąpiła zmiana w kierownictwie Spółki TS Podbeskidzie. Rada Nadzorcza podjęła decyzję o odwołaniu pana Bogdana Kłysa ze stanowiska prezesa zarządu.

Bogdan Kłys zwolniony - Zastąpi go znany bielski biznesmen

Bogdan Kłys pełnił funkcję prezesa Spółki TS Podbeskidzie od 19 grudnia 2018 roku. To był okres intensywnej pracy nad rozwojem klubu. Jednakże obecny sezon okazał się wyjątkowo trudny dla drużyny Górali, która zajmuje przedostatnie, spadkowe miejsce w tabeli Fortuna 1. Ligi i ma 5 punktów straty do pozycji gwarantującej utrzymanie.

Rada Nadzorcza postanowiła podjąć działania mające na celu poprawę sytuacji klubu, dlatego podjęto decyzję o odwołaniu Bogdana Kłysa.

“Dzisiaj, 6 grudnia 2023 roku, Rada Nadzorcza podjęła uchwałę o odwołaniu, z dniem dzisiejszym, pana Bogdana Kłysa, z funkcji prezesa zarządu.

Jednocześnie Rada Nadzorcza podjęła uchwałę o powołaniu pana Krzysztofa Przeradzkiego, na Prezesa Zarządu Spółki TS Podbeskidzie.”- można przeczytać w komunikacie wydanym przez klub TS Podbeskidzie Bielsko-Biała. 

Nowym prezesem zarządu Spółki TS Podbeskidzie został Krzysztof Przeradzki, znany bielski biznesmen, który od lat prowadzi działalność deweloperską. Jego doświadczenie w zarządzaniu i podejmowaniu strategicznych decyzji będzie kluczowe dla przyszłości klubu sportowego.

Nowy Kierunek i Zmiany w Zarządzie

To nie jedyna zmiana, jaka miała miejsce w klubie w ostatnich tygodniach. Wcześniej, 16 listopada, doszło do zmiany trenera. Grzegorza Mokrego zastąpił Dariusz Marzec, który ma za zadanie poprawić wyniki drużyny w bieżącym sezonie.

Nowy prezes Krzysztof Przeradzki staje przed wielką odpowiedzialnością. Jego priorytetem będzie poprawa wyników sportowych oraz wzmocnienie pozycji klubu na rynku. Przeradzki będzie musiał również podejmować decyzje mające wpływ na infrastrukturę klubu i jego rozwój.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Jarmark Św. Wita 2024 w Żywcu

Jarmark Świętego Wita, będący Ogólnopolskim Festiwalem Smaków, to coroczna impreza, która przyciąga miłośników tradycyjnych polskich produktów i rękodzieła z całego

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt