Bilety PKP do kupienia w sklepie Żabka? To możliwe!

bilety pkp w żabce

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce bilety na pociąg będziemy mogli kupić w sklepach Żabka. O planach poinformował członek zarządu PKP Intercity. 

Bilety PKP w sklepie Żabka

Artur Resmer, członek zarządu PKP Intercity SA, podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego przedstawił plany przewoźnika dotyczące poprawy dostępności biletów kolejowych. Zdradził, że firma rozważa wprowadzenie nowych kanałów sprzedaży, w tym możliwości nabycia biletów w popularnej sieci sklepów Żabka. Jeśli pomysł zostanie zrealizowany, będzie to korzystne rozwiązanie dla pasażerów, którzy zyskają dodatkową opcję kupna biletów w miejscach łatwo dostępnych i dogodnych dla nich. 

Artur Resmer zauważył, że obecnie bilety na pociąg PKP Intercity są dostępne przez wiele platform internetowych, ale firma pragnie rozszerzyć swoją ofertę sprzedaży, co zapewni pasażerom większy wybór i ułatwi im planowanie podróży. Wprowadzenie nowych kanałów sprzedaży będzie miało pozytywny wpływ na funkcjonowanie PKP Intercity SA, a także przyczyni się do usprawnienia rynku transportowego w Polsce.

Chcemy, aby konsument z przyjemnością nas wybierał. Planujemy zwiększyć dostępność biletów kolejowych. W zeszłym roku rozszerzyliśmy współpracę w tym zakresie m.in. o takie popularne platformy jak Skycash czy E-podróżnik. W tym roku opracowaliśmy nową aplikację do sprzedaży biletów, która pozwala na dopłacenie dodatkowej kwoty, która zostanie przeznaczona na cele związane z ekologią w transporcie (…) Jest grupa konsumentów, która woli tradycyjne kanały sprzedaży. Możliwe, że niedługo bilety będzie można kupić w sklepach typu Żabka czy kioskach. Musimy zaspokajać potrzeby wszystkich uczestników rynku – powiedział Artur Resmer.

W swoim wystąpieniu członek zarządu PKP Intercity zwrócił uwagę na wzrastające zainteresowanie Polaków tematem ochrony środowiska, także w kontekście transportu. Przedstawił argumenty potwierdzające, że kolej jest bardziej przyjazna dla środowiska niż transport drogowy lub lotniczy.

foto: koleje śląskie

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt