Bielsko-Biała: Zostań statystą w drugim sezonie popularnego serialu na Polsacie !

poszukiwani statysci w bielsku-białej

W najbliższy wtorek, Bielsko-Biała stanie się miejscem intensywnych działań filmowych, ponieważ rusza produkcja drugiego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali emitowanych w telewizji Polsat. Jeśli marzysz o tym, by wcielić się w rolę statysty w tym znakomitym serialu, masz unikalną szansę spełnić swoje marzenia.

Zostań Statystą na planie filmowym - Szansa dla Wszystkich!

Plan filmowy drugiego sezonu serialu poszukuje statystów w różnym wieku, by wzbogacić sceny podróżnych, policjantów oraz dziennikarzy. Dla tych, którzy marzą o wzięciu udziału w produkcji filmowej, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych – poszukiwane są zarówno dorosłe kobiety i mężczyźni, jak i dzieci w wieku od 7 do 15 lat. To doskonała okazja, by stanąć na planie obok doświadczonych aktorów i poczuć atmosferę prawdziwej produkcji filmowej!

Zdjęcia realizowane będą do drugiego sezonu serialu ”Sługa Narodu”, który emitowany jest w Polsacie. To wyjątkowa okazja, by stać się częścią fascynującego świata i zobaczyć, jak powstaje ten pasjonujący serial. Wielość ról i scenariuszowa różnorodność zapewnią niezapomniane przeżycia i ciekawe wyzwania dla każdego statysty

Wynagrodzenie za udział w serialu ''Sługa Narodu''

Nie tylko zyskasz niepowtarzalne doświadczenie na planie serialu, ale również zostaniesz wynagrodzony za swój wkład. Każdy statysta otrzyma płatność gotówką w wysokości 90 złotych za udział w dniu zdjęciowym. To świetna okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym i zarobić, biorąc udział w realizacji ulubionego serialu!

Jak zgłosić się do udziału?

Jeśli chcesz zostać statystą w drugim sezonie “Sługi narodu”, wystarczy, że wyślesz swoje zgłoszenie na adres: sn2.serial@gmail.com. W zgłoszeniu zawrzyj swoje imię i nazwisko, wiek, numer telefonu oraz załącz zdjęcia twarzy i sylwetki. Twoje dane posłużą do wybrania odpowiednich statystów do poszczególnych scen, dlatego upewnij się, że podałeś je poprawnie.

statyści w filmie bielsko-biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt