Bielsko-Biała walczy o tytuł ”Świetlnej Stolicy Polski” ! [GŁOSOWANIE]

foto. UM Bielsko-Biała

Bielsko-Biała, reprezentując województwo śląskie, walczy o tytuł “Świetlnej Stolicy Polski” w prestiżowym plebiscycie “Świeć się z Energą”. To konkurs, który od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem internautów i promuje energooszczędność. Oprócz zaszczytnego tytułu, do zdobycia są atrakcyjne nagrody, które trafią do osób potrzebujących.

Bielsko-Biała reprezentuje województwo śląskie w walce o tytuł ''Świetlnej Stolicy Polski''

Bielsko-Biała już na etapie wojewódzkim stawiła czoła kilkunastu rywalom, zdobywając prestiżowe miejsce reprezentujące województwo śląskie oraz otrzymało już 10 000 złotych na zakup energooszczędnego sprzętu AGD. 

Świąteczne ozdoby i dekoracje, które rozbłysły w Bielsku-Białej, zachwycają każdego, kto odwiedza to miasto w okresie świątecznym. Teraz nadszedł czas, aby oddać głos i wesprzeć Bielsko-Białą w walce o tytuł!

Oprócz tytułu do zdobycia są także dodatkowe nagrody w postaci bonu na sprzęt AGD o wartości 10 000 zł brutto oraz voucher na instalację fotowoltaiczną o łącznej wartości rynkowej 30 000 zł, który później trafi do potrzebujących m.in. ośrodków pomocy społecznej, domów dziecka, placówek edukacyjnych i opiekuńczych, a także do mieszkańców znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Gdzie i do kiedy można oddać swój głos?

Ogólnopolski finał konkursu plebiscytowego “Świeć się z Energą” odbędzie się od 16 stycznia 2024 roku do 30 stycznia 2024 roku, do godziny 12:00. To okres, w którym każdy głos ma ogromne znaczenie. Aby wesprzeć Bielsko-Białą, wystarczy kliknąć TUTAJ i oddać swój głos. Pamiętajmy, że to nie tylko walka o tytuł, ale także szansa na wsparcie potrzebujących.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt