Bielsko-Biała: Strzelanina w okolicach dworca PKP

Dzisiaj (28 Listopada) ok. godź. 13 Znaczne siły policji interweniowały przy ul. 3 Maja, w okolicach dworca PKP w Bielsku-Białej, po tym jak padły strzały z broni palnej.

Jak przekazała asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 13, kiedy do jednego z kiosków w okolicy głównego dworca PKP w Bielsku-Białej podszedł mężczyzna, który zażądał od sprzedawcy z przydrożnego kiosku aby oddał mu za darmo zapalniczkę. Podczas gdy sprzedawca odmówił, wywiązała się awantura po czym padły dwa strzały z pistoletu. Wiadome jest, że nikt nie został poszkodowany. Aktualnie przeprowadzane są czynności w celu ustalenia sprawcy zdarzenia.

Z relacji świadków wynika, że twarz sprawcy była widoczna. Zarówno rejon ul. 3 Maja jak i samego kiosku oraz okolic dworca jest monitorowany. W momencie incydentu na przestanku miał stać nowoczesny autobus MZK, który również posiada monitoring. Nieoficjalnie wiemy, że policja ustaliła napastnika, a jego zatrzymanie to tylko kwestia czasu.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt