Bielsko-Biała: różaniec przed ratuszem – o nawrócenie i opamiętanie prezydenta

różaniec pod ratuszem w bielsku

19 kwietnia przed ratuszem w Bielsku Białej odmówiony zostanie różaniec o nawrócenie i opamiętanie prezydenta miasta, radnych, o niefinansowanie eugenicznej procedury in-vitro, a także za dzieci zabijane podczas aborcji.

Różaniec przed ratuszem w Bielsku

Przypomnijmy, podczas referendum w niedzielę, 16 kwietnia, bielszczanie mogli zadecydować w trzech ważnych kwestiach dla miasta m.in. padło pytanie o finansowanie in vitro z budżetu miasta – 62,85% osób było na TAK. Frekwencja wyniosła 28,44% co sprawiło, że głosowanie nie było ważne – aby tak się stało, potrzeba było 30% głosów. Więcej szczegółów odnośnie referendum, można przeczytać tutaj.

Nie wiadomo jeszcze jaką decyzję podejmie prezydent miasta – Nie będzie to łatwa decyzja, ale na pewno zostanie podjęta odpowiedzialnie, a u jej podstaw będzie leżeć wyłącznie dobro miasta i jego mieszkańców. – pisze Jarosław Klimaszewski na swoim Facebooku

Obawy odnośnie decyzji mają mieszkańcy Bielska, dlatego zostanie zorganizowane zgromadzenie pod hasłem „Publiczny Różaniec”. Zostało ono oficjalne zgłoszone w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej. Ma się odbyć dzisiaj o godz. 19.00 i potrwa do ok. 20.30.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt