Bielsko-Biała: Rodzinny Rajd Rowerowy 2023 PROGRAM

rodzinny rajd rowerowy bielsko biała

51. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy wystartuje już 23 kwietnia. Na stronie internetowej Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów aktualnie trwają zapisy. W siedzibie ruszą 17 kwietnia.

Rodzinny Rajd Rowerowy w Bielsku-Białej

Rodzinny Rajd Rowerowy wyruszy sprzed bielskiego Ratusza do Czechowic-Dziedzic, tam – po przejechaniu 14 kilometrów – odbędzie się półmetek rajdu przygotowywany na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W programie są konkurencje sprawnościowe oraz weryfikacja uczestników konkurencji regulaminowych. O godzinie 12.30 rozpocznie się drugi etap rajdu, kolarze powrócą do Bielska-Białej. Po pokonaniu 12 kilometrów przejadą do Parku Słowackiego, gdzie zaplanowano finał imprezy. 
W Parku Słowackiego uczestnicy 51. Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego otrzymają ciepły posiłek, nastąpi rozstrzygnięcie konkurencji regulaminowych, wręczenie nagród oraz losowanie nagród loterii fantowej. 

Opłata startowa 17-22 kwietnia wynosi 30 zł, w dniu rajdu, 23 kwietnia już 45 zł. W ramach opłaty startowej uczestnicy rajdu otrzymają – koszulkę, folder okolicznościowy, kupon na ciepły posiłek oraz ubezpieczenie na czas trwania imprezy. Dokonanie opłaty startowej na 51. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy jest równoznaczne z zapoznaniem i zaakceptowaniem regulaminu imprezy.

Chcesz się zapisać ? wejdź tutaj na stronę.

rajd rowerowy bielsko biala program

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt