Bielsko-Biała: powstanie największy park handlowy w miejscu dawnego Tesco.

W miejscu dawnego Tesco przy ul. Warszawskiej powstanie największy park handlowy w Bielsku-Białej. Obiekt ma zostać zmodernizowany i rozbudowany o nowe skrzydło. Inwestycja realizowana będzie przez Grupę REDKOM.

Park Handlowy w miejscu dawnego Tesco

Inwestycja polega na przebudowie istniejącego pasażu po TESCO (etap I) oraz dobudowaniu nowego obiektu sąsiadującego z budynkiem istniejącym (etap II). Otwarcie retail parku w Bielsku-Białej planowane jest jesienią 2024 roku. Jednocześnie trwają także prace koncepcyjne nad następnymi etapami budowy kolejnych dwóch budynków, które dodatkowo zwiększą powierzchnię usługowo-handlową obiektu.

Przebudowie podlegać będzie pasaż co umożliwi uzyskanie otwartej przestrzeni dla planowanego parku handlowego, z wejściami do lokali bezpośrednio z parkingu. Dodatkowo nastąpi też rozbudowa istniejącego obiektu o dodatkowe skrzydło parku handlowego.

 Będzie to największy park handlowy w regionie – na ok.22 000 mkw. powierzchni najmu znajdzie się ponad 20 sklepów znanych i popularnych marek sieciowych. Powstanie też duży wygodny parking dla klientów.

Otwarcie planowane jest w IV kwartale 2024roku. Inwestorem projektu jest grupa REDKOM, która finalizuje już realizacje podobnego projektu – przebudowy dawnego Tesco – w Opolu (Ozimska Park)  Za koncepcję komercyjną i wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

Więcej o inwestycjach w naszym regionie, możesz przeczytać  TUTAJ.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

Przewiń do góry