Bielsko-Biała: Poszukiwany mężczyzna ze zdjęcia!

foto. Policja Bielsko-Biała

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Bielsku-Białej, które pozostawiło poszkodowanego z uszczerbkiem na zdrowiu. Policjanci z Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej apelują do społeczności o pomoc w identyfikacji sprawcy tego incydentu. Publikujemy wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu

Wydarzenie miało miejsce w dniu 1 października 2023 roku na ul. Zamkowej w Bielsku-Białej. Nieznany sprawca, mężczyzna w wieku około 20-25 lat, zaatakował ofiarę, pozostawiając ją z obrażeniami ciała. Istnieje nagranie z kamery monitoringu, które uchwyciło wygląd sprawcy oraz możliwe ślady, które mogą pomóc w jego identyfikacji. Mężczyzna był ubrany w ciemną bluzę oraz jasny bezrękawnik. Co istotne, na jego lewej dłoni znajdował się tatuaż.

Bielska Policja prosi wszystkich obywateli o wsparcie w ustaleniu tożsamości sprawcy. Im więcej informacji uda się zgromadzić, tym większa szansa na szybkie zatrzymanie osoby odpowiedzialnej za to przestępstwo. Każda wskazówka może okazać się kluczowa w śledztwie.

Wszyscy,  którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej ul. Kamińskiego 8 pod nr tel. 47 857 02 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry