Bielsko-Biała: Pokaz ognia na placu Chrobrego. PROGRAM!

pokaz ognia bielsko

Teatr Ognia Tesserakt oraz Kolektyw Artystyczny Kapelusznik zapraszają na pokaz ognia na placu Chrobrego w Bielsku Białej. To już kolejna edycja Bielskiej Sceny Ognia !

Pokaz Ognia 2023 w Bielsku

W dniu 2 maja miał odbyć się Pokaz Ognia. Impreza została przeniesiona na nowy termin – 14 maja.

Z przykrością informujemy, że z powodów warunków atmosferycznych i zapowiadanych dużych opadów deszczu Druga Bielska Scena Ognia zostaje przełożona na dzień 14.05.2023r. W ramach rekompensaty za niedogodności, kuglarze wydłużą czas swoich występów o dodatkową godzinę. – piszą organizatorzy na FB

W ramach wydarzenia wykonany zostanie przegląd artystów fireshow prezentujących występy różnego nurtu: iluzji, komedii, sztuki teatralnej i sztuki tanecznej. – piszą organizatorzy na FB

19:00 – Występy freestyle fireshow
19:30 – Pokaz iluzji ogniowej – Dawid Jasiński w autorskim programie “Coś mocniejszego”
20:00 – Kapelusznik z Ogniem – Comedy Fireshow
20:30 – Teatr uliczny Uliczne Historie – “Historia Jednej Miłości”
20:45 – Teatr Ognia Tesserakt – “The Greatest Fireshow”
21.10-22.00 – Występy Freestyle Fireshow.

 
pokaz ognia bielsko

Bielska Scena Ognia w poprzednim roku

Fireshow -Taniec ognia to rodzaj pokazu cyrkowego wykonywanego przez jednego lub grupę artystów, wymagający manipulacji płonącymi przedmiotami. Artyści posiadają jeden lub więcej nasiąkliwych końców (podobnie jak pochodnia), które są moczone w podpałce parafinowej i podpalane.

Pokazy ogniowe często połączone są z elementami tańca klasycznego, nowoczesnego, a nawet tańca brzucha. Niejednokrotnie wplatane są elementy akrobatyki lub teatru. Często towarzyszą temu nie tylko starannie przygotowane stroje, ale odpowiednia choreografia i otoczka w postaci przedstawienia konkretnej historii.

foto. Teatr Ognia Tesserakt

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt