Bielsko-Biała: organizował nielegalne gry hazardowe

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej prowadzili postępowanie w sprawie organizowania gier hazardowych bez wymaganej koncesji ministra finansów. Osoba odpowiedzialna za nieuczciwy proceder usłyszała zarzut.

Nielegalne gry hazardowe w Bielsku-Białej

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą bielskiej komendy w marcu 2023 roku na podstawie przeprowadzonych czynności ustalili, iż w lokalu na terenie jednego z osiedli w centrum Bielska-Białej organizowane są nielegalne gry hazardowe. Przeprowadzone na miejscu czynności procesowe pozwoliły na potwierdzenie posiadanej przez śledczych wiedzy, że pracownik punktu z automatami do gier ułatwiał popełnienie czynu zabronionego w postaci urządzania i prowadzenia na trzech automatach, bez wymaganej koncepcji ministra do spraw finansów publicznych i poza kasynem, gry o wygrane pieniężne wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych.

Osoba odpowiedzialna za ten proceder usłyszała już zarzut popełnienia przestępstwa organizowania nielegalnych gier hazardowych, za które grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności Dalsze czynności, z uwagi na właściwość rzeczową, będzie prowadził Urząd Celno – Skarbowy w Bielsku-Białej.

źródło: policja Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

Przewiń do góry