Bielsko-Biała: Niezwykły konkurs plastyczny dla uczniów

foto. SP nr. 51 w Lublinie

Zbliżający się 17 lutego to niezwykła okazja dla miłośników czworonożnych futrzaków – to Światowy Dzień Kota! Z tej właśnie okazji Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej ogłasza niezwykły konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych. 

Konkurs plastyczny - ''Mój kot''

Konkurs “Mój Kot” ma kilka istotnych celów. Po pierwsze, dąży do rozwijania wyobraźni i kreatywności dzieci poprzez sztukę. Po drugie, promuje zrozumienie i troskę o zwierzęta, zwłaszcza koty, które są często bezdomne i potrzebujące opieki. Jest to również doskonała okazja do uczczenia Światowego Dnia Kota, podkreślając jego znaczenie w społeczeństwie.

CZYTAJ TAKŻE:

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci z dwóch grup wiekowych: 7-9 lat (klasy 1-3) i 10-12 lat (klasy 4-6). Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej dotyczącej życia kotów, ich przyzwyczajeń, zachowania itp. Spośród zgłoszonych do konkursu prac komisja konkursowa wybierze w każdej kategorii wiekowej trzy najciekawsze (miejsca od I do III), które zostaną nagrodzone.

Do kiedy można składać prace konkursowe?

Prace można składać w biurze Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Reksia 48 w Bielsku-Białej do 1 marca br. do godz. 12.00. Ogłoszenie wyników nastąpi 5 marca 2024 r. na oficjalnej stronie internetowej Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry