Bielsko-Biała: Mężczyzna leżał na śniegu. Interweniowała policja i pogotowie.

W miniony weekend w Bielsku-Białej doszło do zdarzenia, które zakończyło się szczęśliwie dzięki szybkiej reakcji policji i ratowników medycznych. Mężczyzna został znaleziony w śniegu między budynkami w Bielsku-Białej.

Mężczyzna znaleziony między budynkami w Bielsku-Białej

Zgłoszenie dotarło do Centrum Powiadamiania Ratunkowego o godzinie 15.28. Na miejsce natychmiast przybył patrol policji. Znalezienie mężczyzny w śniegu było niesamowicie ważne, ponieważ leżał tam już przez około pół godziny, zanim ktoś zauważył go i wezwał pomoc.

Policjanci niezwłocznie zaangażowali się w akcję ratunkową. Mieszkaniec pobliskiego budynku przyniósł koc, aby pomóc utrzymać temperaturę ciała mężczyzny, który był narażony na niebezpieczne hipotermię. Policjanci zdecydowali się również pomóc mu wstać i przetransportować go do radiowozu, gdzie włączono ogrzewanie..

W pewnym momencie miał trudności z oddychaniem

W pewnym momencie mężczyzna zaczął mieć trudności z oddychaniem, ale dzięki profesjonalnym wskazówkom funkcjonariusza udało się ustabilizować jego oddech. Ratownicy medyczni przybyli na miejsce i natychmiast przejęli opiekę nad poszkodowanym.

CZYTAJ TAKŻE:

Nie przechodźmy obojętnie, gdy widzimy niepokojącą sytuację. Pamiętajmy, że jeden telefon może uratować komuś życie. W ciągu najbliższych dni za oknem ma utrzymać się mroźna temperatura. Dlatego nie bądźmy obojętni na osoby z naszego otoczenia, które są samotne, starsze, czy też nieporadne. Wraz z nadchodzącymi chłodami to właśnie im grozi największe niebezpieczeństwo.

Źródło: bielsko.biala.pl

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry